Paypal коя банка да избера?

От: От: От: Paypal коя банка да избера?

Това вероятно е нещо супер-гениално, би ли го споделил...или поне дай линк към "другата тема", че да прочетем и ние....:eek:

Въобще не е гениално. Това е темата.
Банкови такси нямам, защото съм банков служител.
 
От: Paypal коя банка да избера?

Добре,на сайта на Спортингбет намерих сравнение на такси за дебитна Виза Електрон (не мога да приложа линк явно)

Пише, че инфото е от 2007, не знам дали е актуално.
Но ЦКБ и Алианц излизат 5 звезди.

Аз си извадих в Пощенска в лева....Исках в евро...в същото време вече спрели да ги правят и ми пратиха Маестро...и наново, накрая тази в лева...абе 3 седмици цялат история...още не могат интернет банкиране да ми направят...

Така де, за пейпал...В това сравнение, пишат че някои от тия банки, например ЦКБ нямат такса за трансфера от Пейпал в картата.

Някой има ли сегашна информация?
 
От: От: Paypal коя банка да избера?

Има ли някакво развитие? Аз се карах с Уникредит Булбанк заради тази такса, затворих си сметката и отворих в ДСК (обясних им историята с таксата и проблемите, те ми казаха че нямат подобни такси след като им повторих случая с Уникредит 100 пъти).. Днес проверявам сметката, и ДСК са удържали 1% след като им казах специфично какъв ми е проблема. Обаждам се на ДСК днеска "Ами, ъми, оле, ами.. незнаехме"

Някой намерил ли е НОРМАЛНА банка в тази държава без такива такси? Никъде другаде по света няма такова нещо (да ти одържат такса при ВНОС на пари в банката.. дали ще е по интернет/Paypal или на касата в кеш няма значение)

Направо полудях последните няколко месеца.

Благодаря.
 

Горе