PayPal, курс за прехвърляне на средства

Nayden

New Member
Здравейте,
Предварително се извинявам ако темата е коментирана някъде, но не успях да открия необходимата ми информация. Въпросът ми е относно прехъврлянето на пари или по конкретно долари, които към момента са в баланса ми. Когато се опитвам да ги прехъврля към доларовата си сметка в Райфайзен ми предлагат много неизгоден курс - Вчера беше 1,68... Бих бил благодарне ако някой може да даде съвет как да избегна лошите курсове. Благодаря предварително!
 
Преди можеше да им пишеш и да посикаш да не обменят нищо, а да пратят директно доларите. Сега не съм сигурен дали още се съгласяват. Като цяло, изяж го с разликата сега и просто не ползвай пейпал вбъдеще, освен ако не е за да получаваш $ и директно да се разплащаш с $ към други пейпал акаунти.
 
Не, няма как. Аз се бях опитвал преди време, изрично ми беше казано, че за сметки в ЕС парите се пращат в евро, а за карта май може да избираш между лева и евро. Трябва да имаш US банкова сметка, за да си вземеш парите в долари.
 
Здравейте отново и благодаря за съветите!
За жалост много от клиентите ми плащат през PayPal и парите отиват директно в баланса ми. Може ми най добрият вариант дейстивително е Revolut ако там има опция USD>USD.
 
Здравейте отново и благодаря за съветите!
За жалост много от клиентите ми плащат през PayPal и парите отиват директно в баланса ми. Може ми най добрият вариант дейстивително е Revolut ако там има опция USD>USD.
Има опции за всякаква валута.
 

Горе