Paypal не прима карата ми, макар че е активна и има баланс в нея...

lowriderzzz

Well-Known Member
Здрасти!

Работата е дълга и широка, но ето на кратко:

В ebay вече като листваш искат да отбележиш автоматичен начин за плащане на таксите си. Аз слагам paypal разбира се, но като отметнеш paypal те праща в страницата на paypal и от там те кара да си регнеш карта. До тук ОК, но като се опитам да си регна карта ми казва грешни данни. "Invalid... нещо си там "

Пробвах да я регна и от самия сайт на paypal като си взляза в профила - там пък ми казва: "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

В банката казват, че се одържа едно евро въвеждане на карта - добре, аз сложих 50 лв ония ден, но пак така ми изписва.

Остава варианта да не я приема защото е дебитна VISA electron, но и преди съм регистрирвал такива и не ми е правело проблем.

картата иначе си е валидна, сметката също има и баланс в нея.

Някой сблъсквал ли е с това.


 
От: Paypal не прима карата ми, макар че е активна и има баланс в нея...

При мен е нещо подобно, картата която ползвам от години и съм я ползвал хиляди пъти не ми я приемат за изпращане на пари към някой потребител, дава ми да регистрирам нова, но пък при теглене парите си пристигат, е тва не знам пък какво е
 

Горе