paypal откраднаха пари от банковата ми сметка !!!!

gg7

Active Member
днес като отидох в банката и видях разпечатката
се оказа че съм бил получил
0.02 $
за което пейпал са друпнали 20 лв за транзакцията
при положение че сметката ми в пейпал е празна
много странно как се получават такива неща
 
някой, нещо е била платено, такива такси няма
 
някой, нещо е била платено, такива такси няма
ще кача по късно
бележката
това е супер голяма простотия
......
единстено съм платил един хост
и след това пратих парите в друг пейпал акаунт
 
Не ми се е случвало до сега да съм имал подобни такси. Нещо друго се с случило според мен.
 
я снимай транзакцията , която пише че 20 лева са ти взети заради 0.02 . Такава такса не съществува и нещо или не виждаш или не знаеш къде да погледнеш за да видиш за какво са ти взети тези пари.
 
От какво на какво са пратени? Пейпал към пейпал ли? Пращат ти 0.02$ на пепала а ти дърпат 20 лева от банковата карта ли? Не мога да разбера. Кой ти е дръпнал тези 20 лева и от къде ги е дръпнал? Не би трябвало пейпал да пипат пари от банковата карта без изрично да си разрешил освен ако не си позволил периодично плащане (абонамент)
 
От какво на какво са пратени? Пейпал към пейпал ли? Пращат ти 0.02$ на пепала а ти дърпат 20 лева от банковата карта ли? Не мога да разбера. Кой ти е дръпнал тези 20 лева и от къде ги е дръпнал? Не би трябвало пейпал да пипат пари от банковата карта без изрично да си разрешил освен ако не си позволил периодично плащане (абонамент)
ще кача разписката да се види
 
20 лв това по-скоро ми прилича на годишна такса за дебитната ти карта към банката.
 
Имаш някакъв пейпал абонамент тогава, както каза колегата по-горе. Някъде из настройките на пейпала има да се спре.
 

Горе