PayPal парите от потвърждаването

Здравейте предприемачи :) Искам да ви попитам някой знае ли дали мога да си изтегля това 1евро и 50 където ги дърпат при регистрация на Пейпала и после ги връщат, лошото при мен е че работа само с долари и като тръгна да изтеглям пари трябва да избера дали от доларите или еврото да превеждам, или пък поне кажете къде да ги похарча :twisted:
 
От: PayPal парите от потвърждаването

Таксата за Withdraw е 2 евро, така че хич не опитвай, защото ще има да им даваш. :)
Самия пейпал ги конвертира, само че по куц курс. Остави ги да си отлежават.
 
От: PayPal парите от потвърждаването

С тея €1,5 колко ще забогатееш? Ако можеш някоя друга хилка от тях да направиш, кажи да ти ги пратя 2,94 лв. по друг начин? Т.е. да ги инвестирам тях чрез теб и ти да възвърнеш инвестицията :).
 
От: PayPal парите от потвърждаването

Таксата за Withdraw е 2 евро, така че хич не опитвай, защото ще има да им даваш. :)
Самия пейпал ги конвертира, само че по куц курс. Остави ги да си отлежават.

Точно за това питам. Дразня се като ги гледам така , От един сайт искарвам пари като пратят долари ги прехвърлям в картата а това евро ме дразни така да седи там :(
 
От: PayPal парите от потвърждаването

С тея €1,5 колко ще забогатееш? Ако можеш някоя друга хилка от тях да направиш, кажи да ти ги пратя 2,94 лв. по друг начин? Т.е. да ги инвестирам тях чрез теб и ти да възвърнеш инвестицията :).

Защо и кой е казал, че трябва да забогатявам. Просто питах какво да ги правя, че ме дразни като погледна $750.81 и €1.50
 
От: PayPal парите от потвърждаването

Ми прати ги на някой да не стоят там, като те дразнят :lol: ако искаш ги метни на мен
 
От: PayPal парите от потвърждаването

Влез в ибей и си купи някой боклук с фрии шипинг за 1,5 евро или прежали 10 цента и ги обърни в долари
 
От: PayPal парите от потвърждаването

Може да ги превалутираш. Ровни в пейпал някъде из опциите беше.
 
От: PayPal парите от потвърждаването

Здравейте предприемачи :) Искам да ви попитам някой знае ли дали мога да си изтегля това 1евро и 50 където ги дърпат при регистрация на Пейпала и после ги връщат...

Те не ги ли връщаха тези пари обратно в картата до няколко дена или паметта ми е къса? Върти ми се някакъв такъв спомен.
 

Горе