paypal проблем за престашоп

gorcho

New Member
някой може ли да ми каже как да настроя модула за да работи
Моля се отнасят до трупи:
PayPal отговор:
TIMESTAMP -> 2012-11-24T17: 10:10 Z
L_ERRORCODE0 -> 10 002
L_SHORTMESSAGE0 -> Authentication / Упълномощаването не бе успешно
L_LONGMESSAGE0 -> Вие нямате разрешения за настоящата покана API
L_SEVERITYCODE0 -> Грешка
 
От: paypal проблем за престашоп

1.5.х ли ти е Преста-та?

Ако да може проблема ти най-вероятно е в това, че все още не са го направили да работи като хората...

При мен вади други грешки...
 
От: paypal проблем за престашоп

да
може ли да кажеш как
да го настроя
PrestaShop ™ 1.5.2.0
 
От: paypal проблем за престашоп

То надали и някой в Presta може да ти каже как да го debug-неш, защото масово се оплакват от всякакви грешки.

Истината е да изчакаме някоя друга версия още или да downgrade-неш до 1.4.9, където модула работи.
 
От: paypal проблем за престашоп

Много са бъгави новите версии, доста хора се оплакват.
 
От: paypal проблем за престашоп

Аз след много нагласяне и еквилибристики успях да подкарам май една 1.5.2 за тест, но има някакъв тъп бъг с кеша, който дразни адски - явно се ресетва и не изтичат кешираните неща, което води до едно адско рефрешване на браузъра докато видя актуалната верси на страницата... Мъка, мъка...

За сега само пейпал модула ми вади грешка де... дано има развитие, защото си харесах една касапска тема и мисля, ако няма проблеми с тестовата конфигурация директно да скачам на нея, нищо че е 140 долара...
 
От: paypal проблем за престашоп

а някаде безплатени темплейти за oscommerse ili зент карт
може ли да ми кажете
какъв ти е проблема на с пейпал с api li
 
От: paypal проблем за престашоп

Днес след като видях темата ти реших да го ръчна и изкара грешка, че ПейПал не работел с левчета. То хубаво, но никъде няма опция в стандартния модул да конфигурирам да превалутира в евро. След това ъпдейтнах с по-нова версия на модула, сега дори не изкарва грешка - липсвало му някакъв файл. :D

Ще го мъча по-натам...
 
От: paypal проблем за престашоп

знаеш ли иначе от къде да взема някой безплатен темплайт
за ос комерс или зент картата
 
От: paypal проблем за престашоп

И за двата има адски много и то някои много хубави - потърси zencart free templates и си избери според версията, която мислиш да ползваш...
 
От: paypal проблем за престашоп

търсих но не можах да си харесам затова питах
ако може да ми дадеш някой конкретен който ти харесва на тебе
 
От: paypal проблем за престашоп

Здравейте четох във темата и разбрах че сте вещ във тези неща та искам да попитам възможно ли ще е да ми дадете линк или да ми изпратите по някакъв начин модула paypal който е проработил защото имам същия проблем много ми е бъгав.Благодаря предварително
 
От: paypal проблем за престашоп

И за двата има адски много и то някои много хубави - потърси zencart free templates и си избери според версията, която мислиш да ползваш...

Здравейте четох във темата и разбрах че сте вещ във тези неща та искам да попитам възможно ли ще е да ми дадете линк или да ми изпратите по някакъв начин модула paypal който е проработил защото имам същия проблем много ми е бъгав.Благодаря предварително
 
От: paypal проблем за престашоп

То надали и някой в Presta може да ти каже как да го debug-неш, защото масово се оплакват от всякакви грешки.

Истината е да изчакаме някоя друга версия още или да downgrade-неш до 1.4.9, където модула работи.


Здравейте четох във темата и разбрах че сте вещ във тези неща та искам да попитам възможно ли ще е да ми дадете линк или да ми изпратите по някакъв начин модула paypal който е проработил защото имам същия проблем много ми е бъгав.Благодаря предварително
 

Горе