PayPal проблем

HiJack

Member
Здравейте колеги,

Да сте забелязали някакъв проблем с PayPal? Опитвам се да извърша плащане - и вместо да ми вземе парите от кредитната карта ми изкара съобщение - Не може да бъде извършен трансфера, трябва първо да си заредите сметката в PayPal. Това никога не ми се е случвало - да си зареждам PayPal-a....

Както и да е - отидох в Account-a си и като дадеш на Add Funds ти изписва "You have requested an outdated version of PayPal. This error often results from the use of bookmarks"

Питах мои приятели в БГ - при тях е така, и един в USA, при когото всичко е нормално.

Писах на PayPal, ама сигурно ще ми отговорят чак след 2-3 дни. Някой да знае нещо по въпроса?
 
От: PayPal проблем

Имам същия проблем, от няколко дни се мъча да го реша, но никакъв успех.
Add funds =>
You have requested an outdated version of PayPal. This error often results from the use of bookmarks.:(

Ако някой знае как се оправя, моля нека сподели !
 
От: PayPal проблем

В превод грешката значи :
"Вие сте поискали невалидна/изтекла (вече) версия на PayPal. Тази грешка често е резултат от използване на bookmarks" . Букмарка е да си лепнеш линк в брауъра (ако не знаете). Тоест, просто си отворете браузъра, напишете ръчно Paypal.com , влезте си в акаунта, излезте от него, пак влезте и всичко би трябвало да е окей...
 
От: PayPal проблем

This error message means the button code is incorrect. One of the parameters is wrong and not recognized by the server. A prime example is the 'cmd' variable. If it is not a valid command you could get that error.
 
От: PayPal проблем

И аз чакам едно плащане и човека има проблем с изпращането, може би е затова.
 
От: PayPal проблем

Не съм имал проблеми с PayPal досега. Преди час също получих пари.
 
От: PayPal проблем

Аз имах същия проблем петък. При покупка от сайт.
Проблемът обаче се оказа от сайта и кода който ползват. Минах през 2CheckOut (имаше опция) и пак през paypal и нямах проблем.
 

Горе