Paypal телефон

Дискусията в 'Разплащателни Системи' стартирана от tuger, Септ 3, 2010.

1. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:
    Навсякъде и никъде конкретно
    Някой обаждал ли се е на телефона за връзка на ПП? Имате ли отзиви? След няколко месечни опити за разрешение на проблема ми чрез емайл центъра мисля да се обадя в Америката и да видя дали ще ми кажат нещо различно:oops:

2. kuzmanin

kuzmanin Member

Рег.:
    Авг 17, 2008
    Съобщения:
    690
    Харесвания:
    21
    Точки:
    18
    От: Paypal телефон

трябваше още преди тези месеци да им се обадиш. купи си един скайп кредити и звъни от там или сега gmaila има промоция за безплатни разговори с лендлайн в уса и канада. Аз си решавам проблемите само като им се обаждам
    нещатата стават за около 2-3 дни когато им звъннеш

3. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:

Благодаря, ще им звънна първия работен ден да видя дали ще ми кажат нещо различно от папагалите им в емайл центъра.

4. BullBlogger

BullBlogger New Member

Рег.:
    Ноем 18, 2009
    Съобщения:
    1,508
    Харесвания:
    301
    Точки:
    0
    Място:
    >>< )))>

говори бавно, че много се шашкат като им заговорят на английски с акцент. Подготви си списък с буква и ясно звучаща и позната дума за да спелуваш имената и акаунта си. Най-добре имена на щати и градове:
    А- Алабама
    В- Бостън
    С - Калифорния
    D - Далас и т.н.

Зареди се с търпение и най-добре предварително структурирай питането си. Подготви се за същите отговори, които си получил по мейла и имай готови въпроси или възражения т.е. "това вече го пробвах и не става, защото...".

Отговарят бързо и смислено АКО питането ти е ясно и успееш да обясниш проблема си

5. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:

Много благодаря за съветите. Тия дни ще им звъня и дано ми кажат различно, защото накрая ще ги ...

6. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:

Тъй като явно нещата не могат да се променят искам да знам дали мога да си направя втори ПП отново с карта на мое име или ще ме центрят бързо. Ако някой е пробвал нека сподели опита си.

7. dertre

dertre Well-Known Member

Рег.:
    Юни 16, 2010
    Съобщения:
    1,402
    Харесвания:
    85
    Точки:
    48
    Професия:
    Administrator
    Място:
    c:\

Няма да можеш да направи със същата карта . Един път като се въведа картата ти в базата им данни , после много трудно ще е да я махнеш от там .

8. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:

Така си и помислих. Явно няма да мога да разреша проблема си. ПП не искат да си приберат парите и т'ва е ...

9. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:

Да попитам - някой изпращал ли е чекове на ПП за оправяне на баланса и знаете ли защо приемат пари само по този първобитен и несигурен начин ?

10. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,506
    Харесвания:
    145
    Точки:
    63
    Място:

Да отворя темата с мъките и да попитам - може ли да се праща пощенски запис от България към Ирландия ?

11. mihi

mihi New Member

Рег.:
    Апр 5, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте. Искам съвет за извършена вече измама. Пуснах телефон Samsung S7 с гаранция до май месец 2018г за продажба в olx.bg и ми писа някакъв човек на развален български (предполагам, че е използвал Google Преводач) и ми иска e-mail, за да пишем там. При което аз му давам e-mail и продължаваме там да пишем. Клиента ме излъга чрез фалшива поща: PayPal® - service@confirmationdepts.com .. и през цялото време ми е пишел той. Реално вчера (04.04.17г) той е взел пратката, а пари не са ми преведени.. при което ми става повече от ясно, че е измама.
    Така, въпросът ми е:
    Има ли какво да направя аз сега, за да си върна телефона или някакво обещетение парично ? Изпратен е в Унгария - Будапеща, имам някакъв телефонен номер на клиента и някакви предполагаеми негови имена. Доста хитро постъпи този човек, защото ми даде едни имена, на които да изпратя телефона - Andrew Steve, а там чрез пълномощно направено за друг човек е взета пратката - от Lavaw Mubarak.
    Как да процедирам от тук на татък ? Полиция, Прокуратура.. Ходих, събрах всички възможни документи, които да им предоставя във връзка със случилото се и предстой разследване по случая.
    Някой компетентен по случая може ли да ме осведоми дали ще успея да си върна телефона ?

П.С. За PayPal:
    Не се лъжете, ако ви кажат, че ще ви преведат парите, когато си вземат пратката. Парите постъпват директно в Баланса във вашия профил в PayPay и вие ги виждате, но не можете да ги изтеглите. Ще можете да ги изтеглите в момента, в който от PayPal видят, че пратката е пусната. (което е веднага щом им предоставите номер на товарителницата в момента, в който сте я изпратили).
    До сега не бях работила с тях и по много лош начин разбрах, как ставали нещата. Пиша всичко това за хора, които не са работили с тях. Да знаете как става

12. tqnso

tqnso New Member

Рег.:
    Юни 19, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте, днес попаднах на същия този e-mail: service@confirmationdepts.com в опита си да продам една gopro камера в olx. Отговори ми някаква жена Sabrina Melder на развален български и пожела да кораспондираме чрез e-mail. Искаше да изпратя камерата до Германия, днес "превела" сумата в моя paypal акаунт и като й изпратя проследяващия номер на пратката парите щяли да се освободят. Пари нямаше, така че не съм и изпратил камерата. Направи ми впечатление различното лого на paypal и объркана буква във фамилията ми във втория e-mail от service@confirmationdepts.com. ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТАКИВА ИЗМАМНИЦИ!!!

13. Иван Танев

Иван Танев New Member

Рег.:
    Юни 27, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Направих си регистрация тук за да публикувам случая от вчера. Абсолютно по същия начин. Само че преди да му отговоря проверих домейни и пощенски кутии и се оказаха измама. Но реших да го държа на линия, и му писах че съм му пратил пратката, но човека нагъл и само с няколко думи отговаря. :)

ето измисления превод от пейпал: https://drive.google.com/open?id=0B1-vSt72w3zbQnVNWnBCZWZVN0E

https://drive.google.com/open?id=0B1-vSt72w3zbODF6OVljWlF0MjA

ето цялата история на писането:

14. DanielDimi

DanielDimi Member

Рег.:
    Май 28, 2017
    Съобщения:
    36
    Харесвания:
    15
    Точки:
    8
    Заради подобна измама изгубих всичките си пари, събрани от интернет маркетинг миналата година. Гадове с гадовете, дано си разрешила проблема.. :'/

15. Milena Ivanova

Milena Ivanova New Member

Рег.:
    Окт 11, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте. И аз се регистрирах, най-вече за да благодаря, че сте споделили за горчивият си опит с тази измама.
    В момента съм в кореспонденция с тях и ми настояват да изпратя пратката. Много се радвам, че се сетих да потърся инфо в нет-а на тази тема! Сега ще измисля какво да им пиша и да ги наредя!
    Още веднъж благодаря!

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice