PayPal-честитка

От: PayPal-честитка

А таксите за теглене към сметката на Visa Electron не те ли интересуват? Транзакцията се таксува, като "Теглене на ПОС-терминал в чужбина". Удържа се твърда сума, плюс процент, в зависимост от тарифата на съответната банка.
Вярно, че ти нямаш избор, но аз предпочитам други методи за разплащане.
 
От: От: PayPal-честитка

А таксите за теглене към сметката на Visa Electron не те ли интересуват? Транзакцията се таксува, като "Теглене на ПОС-терминал в чужбина". Удържа се твърда сума, плюс процент, в зависимост от тарифата на съответната банка.
Вярно, че ти нямаш избор, но аз предпочитам други методи за разплащане.
последно при поискани $227.50 USD /като са махнати $2,5 такса/ получих в сметката си - 301.20 лева ... което е около 1.33 лева за $, което си е и нормално ...
 
От: PayPal-честитка

Здравейте

Това на всеки който мине 1000 евро ли го изпращат или по свое усмотрение.
От каде може а се види този лимит?
Примерно аз редовно плащам и получавам плащане , за сега нямам такива проблеми, ама незнам дали съм минал тази граница, която разбрах , че е 1500 евро
 
От: От: PayPal-честитка

От каде може а се види този лимит?
Примерно аз редовно плащам и получавам плащане , за сега нямам такива проблеми, ама незнам дали съм минал тази граница, която разбрах , че е 1500 евро
=====================================

Никаде

Аз смятах и изчислих че съм получил около $1300.

Какъв е лимита след преминаването на който трябва да изпратя документи 1000 или 1500 евро

============================

Моля някой да отговори по изчерпателно на моят въпрос:

Това на всеки който мине 1000 евро ли го изпращат или по свое усмотрение.

В момента имам $240 в PayPal и всеки момент очаквам такава честитка.
Да си ги превеждам ли към картата Visa Electron докато е време или да разчитам да мина метър защото вече съм получил към $1300

Интересува ме какви са ограниченията от времето на получаване на това известие до одобряването на документите които им изпратя и какъв е срока за одобряване

Презумпцията ми е следната

Докато не ме одобрят отново не мога да:

1. Превеждам пари към картата си
2. Получавам плащания
3. Извършвам плащания

В момента имам сканирани личната ми карта и извлечение от сметката ми по добитната карта Visa Electron което е от края на миналата година и съдържа адреса и името ми

Ще свършат ли работа или да търся и други документи, но какви защото аз не плащам ток, телефон, вода, парно, кабелна и интернет у нас те са на друго име

Моля за Бърз и Компетентен отговор защото следващият понеделник превеждам каквото имам в PayPal

PS:

Има ли някаква възможност да си създам друг акаунт в PayPal с нов e-mail докато тече процедурата по одобряването на стария и да си смена PayPal инфото във всички сайтове от които получавам пари с новият e-mail и после да си ги дръпна към тази карта или евентуално да си издам нова карта.

Извинявам се ако последното звучи глупаво или нелогично но трябва да действам бързо защото получавам плащания в PayPal през няколко дена от 7-8 програми
========================================
 
От: От: От: PayPal-честитка

последно при поискани $227.50 USD /като са махнати $2,5 такса/ получих в сметката си - 301.20 лева ... което е около 1.33 лева за $, което си е и нормално ...
Аз писах на niks.
При мен таксата при последния превод бе доста по-голяма - около $10 от $120 преведени. Тя обаче зависи от банката. Ето защо преди да си вадите карта Visa Electron, освен цвета на картата и реномето на банката, гледайте и таксите в тарифата. :mrgreen:
 
От: PayPal-честитка

Искам да действам превантивно преди да ме изненадат

Мога ли сега предварително да им ги кача сканираната лична карта и банково извлечение от картата ми и каква е процедурата

В понеделник ще ходя до Първа инвестиционна за да искам Репорт по сметката ми с името и адреса ми защото разбрах че не трябва да е по стара от 6 месеца

Ако получа такова известие и не ми одобри сканираните документи до една седмица, смятам да си направя нов акаунт и да изпратя парите си в него, възможно ли ще е ?

А към новия акаунт ще валидирам същата или нова дебитна карта или да си направя новия акаунт още сега ?

Това ми изписва в Resolution Center



Мога ли сега да предприема някакви действия и какви или да чакам да получа известие за преминаване на лимита от 1000 евро

PS

harkon

Какво си пратил пич и кога си го пратил?

Прати го пак защото нищо не съм получил от теб а само от netsurfer
 
Последно редактирано:
От: PayPal-честитка

хаиде и аз да се включа
"Докато не ме одобрят отново не мога да:

1. Превеждам пари към картата си
2. Получавам плащания
3. Извършвам плащания"

за това сигурни ли сте? защото долкото помня, когато трябваше да им пратя документите на пейпалци, единствения рестрикшън беше 4е не мога да си затворя акаунта?
 
От: PayPal-честитка

хаиде и аз да се включа
"Докато не ме одобрят отново не мога да:

1. Превеждам пари към картата си
2. Получавам плащания
3. Извършвам плащания"

за това сигурни ли сте? защото долкото помня, когато трябваше да им пратя документите на пейпалци, единствения рестрикшън беше 4е не мога да си затворя акаунта?
Можеш да получаваш, но не и да пращаш и теглиш към картата, парите са ти блокирани ...
___________________________________
флаш игри безплатни обяви ипотпал блог ипотпал
 
От: От: PayPal-честитка

Можеш да получаваш, но не и да пращаш и теглиш към картата, парите са ти блокирани ...

това беше важно уто4нение, благодаря
 

Горе