Paypal .com блокиран от?

Вчера в youtube попаднах на RATs за свободно сваляне, свалих го ама ме е шубе да разархивирам файла :D на виртуална машина коги имам време ще да е.

А свето неща да го копам... веке инам малко уоркари кан минергейт и ке видим ше го биде ли или ша го либи :D
Ползвай за таа работа на Рекингса сайтот — www [dot] rekings [dot] com/tag/free-rat/
Всичко има там, много безплатни хубавинки също.
 
Ползвай за таа работа на Рекингса сайтот — www [dot] rekings [dot] com/tag/free-rat/
Всичко има там, много безплатни хубавинки също.

Човече..... обичам та..... сая са насраха тея дет търсят Auto WebSite hack..... :D
 
Човече..... обичам та..... сая са насраха тея дет търсят Auto WebSite hack..... :D
Ползваш го базарот бг или олх-от, пускаш там "фрее хацк продавам за 5 лв", и бомбење. (Пускаш обява, че предлагаш обучение, компютърно обучение, че тук някой да не си помисли нещо друго бе, че сме хакьери, нема такво нешто!) :rolleyes:
 
Ползваш го базарот бг или олх-от, пускаш там "фрее хацк продавам за 5 лв", и бомбење. (Пускаш обява, че предлагаш обучение, компютърно обучение, че тук някой да не си помисли нещо друго бе, че сме хакьери, нема такво нешто!) :rolleyes:

Аз съм гола вода на тема хакване хахахха А проблема е са че нема теглене на каквото и да било... дали е от мобилния телефир или от задмобилното устройство не знам :D
 
И някой после ще ми говори за антивирусни.... хахахха кви нещица има в мрежата и с достатъчно обработка а ти таковам антивируса :D
 

Забавно е аххахааха Оказва че можеш да нахендиш много яко някой... :D Лошото е че такива и по лоши задни вратички могат да бъдат добавени във всеки файл. И когато го свалиш и стартираш... не след дълго се чудиш... защо по дяволите съм превел цялата си заплата на някоя си BabaQga? Или пък... кога съм си купил три кашона вибратори....??? :D

Все пак не става с един клик, трябва време, знания и търпение, което бога ми е супер.... защото иначе... всяко хлапе щеше да хаква маква маже цапа ох ужас... :D
 
@Милен Вълов

Чак пък "във всеки файл" ... взел некой че ти повервал, знаеш ли. Не съм чул да вкараш вирус в .JPEG, ма кво ли знам аз, нуба. Чул съм, че втори файл трябва да има, който да се стартира, освен снимката. Пък снимката просто стартира вируса.
 
@Милен Вълов

Чак пък "във всеки файл" ... взел некой че ти повервал, знаеш ли. Не съм чул да вкараш вирус в .JPEG, ма кво ли знам аз, нуба. Чул съм, че втори файл трябва да има, който да се стартира, освен снимката. Пък снимката просто стартира вируса.

Ти пък сега що се палиш? :D Да във всеки файл може да вмъкне RAT или троянец или червей и прочие. Може да се бинднат две снимки в един общ файл, и като кликнеш два пъти на него да ти се отворят и двете.

Всичко е възможно! Дори това да има нови web копачи за които блокърите и антивирусните не знаят! Може и troth да е прикрит или да липсва!

Аз също новак, не съм хакер, кракер. Не съм и Black Hat или White Hat. Аз съм любител които учи защото му е интересно. Колекционер съм, вече горд собственик на интересна папка с големина малко над 5gb.

А пишейки коментари, споделям опита си(поне в повечето случай :D ). Е сега например се опитвам да пусна собствен пуул за копаене на монеро, ама след две мъчителни седмици успях най накрая, работи. Лошото е че отчита копачите като спам... и сега хайде пак ровене и мъки :D Но това ми харесва да правя, да уча!
 
Ти пък сега що се палиш? :D Да във всеки файл може да вмъкне RAT или троянец или червей и прочие. Може да се бинднат две снимки в един общ файл, и като кликнеш два пъти на него да ти се отворят и двете.

Ще вмъкнеш ... джанки ще вмъкнеш. Ти това пробвал ли си го, или си говориш "ей така", контролно?

Моментът в който вкараш рата в жепеговете и ги бинднеш, ще е моментът в който ще осъзнаеш, че току що си счупи рата, който не стартира, или поне не установява връзка със сървъра, който сигурно е М. Вълев-Куката.
 
Ще вмъкнеш ... джанки ще вмъкнеш. Ти това пробвал ли си го, или си говориш "ей така", контролно?

Моментът в който вкараш рата в жепеговете и ги бинднеш, ще е моментът в който ще осъзнаеш, че току що си счупи рата, който не стартира, или поне не установява връзка със сървъра, който сигурно е М. Вълев – Куката.

Хахахах КУКАТА хахаххаха
Да пробвал съм но не със рат а с exe и работеше, лошото е че за да го тествам си скапах системата хахахаха ама кой да се сети за виртуалната машина... хаххахах

Нека да си завърша пула и ще ти биндна един рат, за да видиш че може, стига да иска човек винаги има начин!
 
Хахахах КУКАТА хахаххаха
Да пробвал съм но не със рат а с exe и работеше, лошото е че за да го тествам си скапах системата хахахаха ама кой да се сети за виртуалната машина... хаххахах

Нека да си завърша пула и ще ти биндна един рат, за да видиш че може, стига да иска човек винаги има начин!
Ако ще ми биндваш рат с ексе, по-добре иди си биндни една бира, да си вземеш въздух, не за друго. Биндни ми жепег и го прати на линк. Ама линк да видя снимката, не линк да тегля. Ползвай напр. ImgBB. Пък аз ще си изтегля. Профи Кука. С ексе и баба знае, Essex! Sussex.
 

Горе