PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

bl0wfish

New Member
Здравейте,

Днес си извадих дебитна карта Visa Electron от първа инвестиционна банка.

Имам PayPal personal account, и като дам да си добавя картата ми казва:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

В картата има пари, така че проблема не е от празна сметка.

Питах служителите в банката, безхаберниците не знаят какво е PayPal.

Някой има ли подобен опит и знае ли решение на този проблем? Чувал съм от много хора, че ползват карта от fibank с PayPal и работи?
 
Проблема е решен, грешката беше моя, не въведох правилно датата на изтичане.
 
Сега остава да се извиниш на служителите на банката ;) а пък те да вземат да научат какво е PayPal, че наистина не знаят. Успех с мениджмънта на акаунта. Внимавай за fraud!
 
Да бе! И на мен ми направи впечатление, че в Първа инвестиционна не знаят какво е PayPal... Как може такова нещо?! Ами ако не знаят нещо, което е от значение за работата им, кво правим? :-D
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

При мен се появи същия проблем,но след подмяна на изтекла карта.Сигурен съм че датата на изтичане на новата карта е въведена правилно,сега се чудя има ли смисъл да си троша нервите отново и да ходя до банката ... :(
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

Айде успокойте коня, не им влиза в работата да знаят какво е Paypal да ви уведомя, но въпреки това във Варна клоновете поне СА наясно точно какво е ;)
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

Във Велико Търново ПИБ-а си знаеха работата:D
Не случайно за 4та година стават БАНКА НА КЛИЕНТА :roll:
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

Абе Виза Електрон изобщо бачка ли с ПейПал-а

Аз съм чувал, че тия карти не ги приема
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

Абе Виза Електрон изобщо бачка ли с ПейПал-а

Аз съм чувал, че тия карти не ги приема

Разбира се че работи. И не само с пейпал плащал съм в чужбина в магазин с виза електрон( то тва й е и предназначението ) и нямаше проблем.
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

приема ги аз имам 2 и си ги прие без проблем.
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

Здравейте.Значи аз имам същия проблем като този пич само дето съм сигорен че въвеждам сички числа правилно и датата също но пак ми излиза това което и на него някой ако може помогне да каже. Мойта карта е от Unicredit Bulbank а тия тука в моя град в никоя банка незнае какво е Paypal та няма помощ от никаде . Мерси предварително
 
От: PayPal + Visa Electron от първа инвестиционна?

Проблемът е в картата най-вероятно. Имам и аз една такава дебитка (Електрон) от италианците, взех си я за всеки случай, щото клонът им ми е на десетина метра и работят с WU... та ни с Paypal, ни с ePay, ни с нищо не се връзва. Сал едно електронно банкиране ти навират барабар с нея под носа и тва е.
 

Горе