PayPerPost въпроси

stinky

New Member
Тотален новак съм в този занаят и има много неща които са ми мъгливи...
Имам въпроси относно PayPerPost.
Какви са изискванията за да ти приемат блога ( нещо от сорта на посетители , брой постове ) ?
Постовете които пиша може ли да са на тема която аз искам ?
Трябва ли да имам определен PR ?
И последно: някои има ли добър опит с тях и знае ли дали си струва да започна с тях ?
 
Аз имам опит с тях и то доста. Значи за да ти приемат блога ти трябва домейна да е поне на 90 дни и през този период да имаш поне 20 оригинални поста. Като да няма период по-голям от 20 дни без пост. Други изисквания нямат. Но за да вземеш по-хубавите възможности ти трябва и ПР И алекса скор. Досега съм взел над 100$ от тях. ;) Ако не си се регнал ще ти дам реферал линк, ако искаш да помогнеш малко. ;)
 
fiddy каза:
Аз имам опит с тях и то доста. Значи за да ти приемат блога ти трябва домейна да е поне на 90 дни и през този период да имаш поне 20 оригинални поста. Като да няма период по-голям от 20 дни без пост. Други изисквания нямат. Но за да вземеш по-хубавите възможности ти трябва и ПР И алекса скор. Досега съм взел над 100$ от тях. ;) Ако не си се регнал ще ти дам реферал линк, ако искаш да помогнеш малко. ;)
Поддържат ли БГ Сайтове ?
 
MsGeR каза:
fiddy каза:
Аз имам опит с тях и то доста. Значи за да ти приемат блога ти трябва домейна да е поне на 90 дни и през този период да имаш поне 20 оригинални поста. Като да няма период по-голям от 20 дни без пост. Други изисквания нямат. Но за да вземеш по-хубавите възможности ти трябва и ПР И алекса скор. Досега съм взел над 100$ от тях. ;) Ако не си се регнал ще ти дам реферал линк, ако искаш да помогнеш малко. ;)
Поддържат ли БГ Сайтове ?

Не. Трябва да е на английски.

http://tinyurl.com/ypxoae
 

Горе