payza дебитна карта

1mnumb1

Member
Как да си добавя дебитна карта за да си изтегля средствата от Payza в опциите има само credit card ?
и каква е сумата за прехвърляне в картата
 
От: payza дебитна карта

Точно от там става добавянето. Не помня преди промените какво е пишело, но моята карта е там: Wallet > Credit Cards > Add a Credit Card

Таксите
Към карта не можеш да теглиш, а само да зареждаш акаунта с нея. От повече от година пише, че работят по въпроса да може да се тегли и по карта.

За България можеш да теглиш само по банкова сметка, като таксата ти е $25.00 + такса за банка посредник (тествано при теглене към рбб и цкб, най-вероятно и за другите банки ще има такава такса.)

Ако сумата ти не е голяма можеш да спестиш малко пари, разгледай тук.
 
От: payza дебитна карта

Точно от там става добавянето. Не помня преди промените какво е пишело, но моята карта е там: Wallet > Credit Cards > Add a Credit Card

Таксите
Към карта не можеш да теглиш, а само да зареждаш акаунта с нея. От повече от година пише, че работят по въпроса да може да се тегли и по карта.

За България можеш да теглиш само по банкова сметка, като таксата ти е $25.00 + такса за банка посредник (тествано при теглене към рбб и цкб, най-вероятно и за другите банки ще има такава такса.)

Ако сумата ти не е голяма можеш да спестиш малко пари, разгледай тук.

Да бяха написали debit/credit card неразбираемо е.
Немога да тегля ли оооооо какво мога да правя с тези пари, трябва да ми дойдат от depositfiles имам някакви си 20$ да взема не са голяма сума.
Тази такса не му устойва xaxaxa 25$ :(
Видях линка значи мога да ти изпратя от PayZa и да ги получа от PayPal е това е хубаво.
Също така, то пък акаунта ми е бил невалидиран ако можеш да ми кажеш как да си го валидирам ще съм ти благодарен.
 
От: payza дебитна карта

Да, мога да ти ги прехвърля, няма проблем.

Верификацията става с добавяне на карта. Теглят ти определена сума от картата, между 1 и 2$ и имаш около 2-3 минути да въведеш точната сума която е изтеглена. :)Можеш да се верифицираш и като пратиш документи: лична карта, сметка на която има твоето име и адрес, банково извлечение.


If you are a Payza member who resides outside of the U.S., Canada, the UK, Bangladesh or India, you can verify your account by completing one of the following options:

Option A: Bank Transfer/Bank Wire Deposit
Option B: Credit Card Validation (this will not affect your credit in any way)
Option C: Proof of Identity or Proof of Address document verification

To start the verification process, just follow these steps:

1. Log into your Payza account
2. Click on your name next to your avatar to the left and click on "Verification" in the menu that appears.
3. Submit the verification option requirements (as specified on page)

The verification option requirements are determined by the verification option you choose (A, B or C).
 
От: payza дебитна карта

Да, мога да ти ги прехвърля, няма проблем.

Верификацията става с добавяне на карта. Теглят ти определена сума от картата, между 1 и 2$ и имаш около 2-3 минути да въведеш точната сума която е изтеглена. :)Можеш да се верифицираш и като пратиш документи: лична карта, сметка на която има твоето име и адрес, банково извлечение.

Как да разбера колко ще е точната сума разписката ще ми дойде по късно ?
 
От: payza дебитна карта

Нямам идея освен с онлайн банкиране.
 

Горе