PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Фактурата не върши никаква работа, разбира се.
Напротив върши - защото доказва дали платката е нова или стара.
 
От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Не. Не го прави по няколко причини - първо, конкретен продукт се проследява единствено чрез сериен номер. Серийният номер не е задължителен реквизит в една фактура и по-скоро отсъства от фактурите. Т.е., дори да имаш фактура от вчера, тя доказва, че някой си е купил такива дъна и нищо повече. Второ, дори да си ги купил онзи ден, няма нищо странно да си отворил едно, да го тестваш (съвсем нормално дори), и после да не си си изчистил добре пастата, че дори и да си закривил някой пин. Т.е., наличието на фактура не доказва нищо, както казах.
 
От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Аз не бях коректен - фактура + друг документ стокова разписка или протокол или гар. карта.
Извинявай обаче никоя фирма дето продава си дава зор да тества частите освен ако не са уникални - в това дъно няма нищо уникално.
Абе не мога да разбера за каква паста говорите паста не се маже никъде освен на процесора. Няма как някой да изцапа дънна платка с паста освен ако не е новобранец. Както и няма как да изкриви пин освен ако не е новобранец.
Извинявай също така но това че някой казва че са му продали платка втора употреба също не доказва нищо. Това е просто едно набеждаване.
 
От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Факт, аз това казвам - и двете страни не дават елементарен отговор. За пастата и на мен ми е странно, охладителите си вървят с намазана на тях хуйня и не се маже с паста, ама никой пък не еказал, че им слагат стоковите охладители.. Може при копачите да е нещо различно, идея нямам. На мен пиновете не ми дават мира...
 
От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Факт, аз това казвам - и двете страни не дават елементарен отговор. За пастата и на мен ми е странно, охладителите си вървят с намазана на тях хуйня и не се маже с паста, ама никой пък не еказал, че им слагат стоковите охладители.. Може при копачите да е нещо различно, идея нямам. На мен пиновете не ми дават мира...
Абе има нещо гнило в тази работа ма не знам какво е
 
От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Айде трийте я тая тема само петните името на пичовете. Като не можете да докажете кой прав, кой крив няма нужда от тази тема.
 
От: PCR.bg - ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПАЗАРУВАЙ ОТ ТЯХ

Айде трийте я тая тема само петните името на пичовете. Като не можете да докажете кой прав, кой крив няма нужда от тази тема.
И аз така мисля
 

Горе