penisgrow.org - Новия ми блог

Tsanko

Member
Днес направих и пуснах в действие новия ми блог http://penisgrow.org/ :) Още не съм го напълнил с контент, но ще се радвам ако си кажете мнението :) Знам, че хедъра не е с високо качество и не се вързва с темата на блога обаче пък ме кефи :) Айде чакам мнения :)
 
мен лично ме дразнят сайтове, на които е сложен някакъв календар без изобщо да има нужда от него. ей така да запълва мястото.
хедъра сам си го каза, готин е ама нищо общо няма с темата :)
 
Благодарч много за коментарите.

@icakis Знам, че не подхожда хедъра, но са ми писнали сайтове с една голяма пи*ка отгоре или сравнението сега преди:) За сега докъто не измисля по-добър вариянт мисля да остане така. Календара не е случайно там. Все пак дава още един линк към статийте, който стой около месец :) Сега не прави нищо защото няма статий. Може да погледнеш в Гугъл сега за една статия колко линка има :twisted:

@lyust над контента не съм работил все още. Може би до 4-5 дена ще добавя още статий с много снимки в тях.
 
На мен пък ми допада доста блога.Няма значение че хедъра няма нищо общо..така е много по добре отколкото някакъв се кривнал пенис да ти извади очите като го отвориш.Това със календара е добра идея и се вписва доста сполучливо.Само го напълни със контент и ще е екстра.
 

Горе