Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

seopalbg

New Member
Екипът на Alien Хостинг иска с голяма радост да ви съобщи, че е първата българска хостинг компания която поддържа на своите споделени хостинг планове платформата (framework) Phalcon PHP. В модерният свят на PHP програмистите е трудно да си представим реализирането корпоративни проекти или просто големите такива без помощта на някоя от платформите – Zend Framework, Symfony, Yii и много други. Ако вие сте PHP програмист и не използвате някоя платформа или се чудите защо да го направите – причините за това са много.

Прочетете повече и се възползвайте от 20% отстъпка от цената на хостинг плановете, като единствено споделите тази страница в социалните мрежи !
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Браво.. все повече хостове започват да поддържат Phalcon-a което ще му помогне още да се развие и да се ползва масово :)
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

И? Я разясни нещо за нея?
Не сте първите при coolice я има тази опция преди вас :D
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Не сте първите при coolice я има тази опция преди вас :D

Да така е, но от БГ хостинг компаниите към момента сме единствени :)
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Да така е, но от БГ хостинг компаниите към момента сме единствени :)
Че то и компанията на coolice е Българска, но това е друг въпрос както и да е. Браво радвам се, че има развитие сред БГ компаниите
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Не ми е ясно защо коментираш нещо което не разбираш, че чак и с надсмешка? Ей това не ми е ясно!
Кое не ти е ясно? Има го като опция в панела не съм го използвал
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Не ми е ясно защо коментираш нещо което не разбираш, че чак и с надсмешка? Ей това не ми е ясно!
Какво не ти е ясно казах, че при coolicehost.com го има преди тях това дали го разбирам или не няма никакво значение. Хайде спри с тъпите въпроси за да не спамим темата.
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Какво не ти е ясно казах, че при coolicehost.com го има преди тях това дали го разбирам или не няма никакво значение. Хайде спри с тъпите въпроси за да не спамим темата.

Е, тук си в грешка и заблуждаваш, защото coolicehost.com не е българска компания.
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Кое им е тъпо на въпросите ми? Мислиш ли, че не се познават и не си говорят, а ти насаждаш пропаганда между едните и другите?
И двете страни познавам и уважавам, но нито на едната нито на другата ходя да правя сечено, щото и двете са готини.
Спри да се мазниш и да правиш пропаганда срещу едните за другите. Това не е правилно!!!
Какво не ти е ясно казах, че при coolicehost.com го има преди тях това дали го разбирам или не няма никакво значение. Хайде спри с тъпите въпроси за да не спамим темата.
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Българска компания е. Това, че работи в чужбина не значи, че не е БГ, но това е според въпрос.
Ще се мазня на когото и както си искам хич не ми пука, че не ти изнася ясно ли ти Е?

https://coolicehost.com/billing/tos
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Детска му работа....
Българска компания е. Това, че работи в чужбина не значи, че не е БГ, но това е според въпрос.
Ще се мазня на когото и както си искам хич не ми пука, че не ти изнася ясно ли ти Е?

https://coolicehost.com/billing/tos
 
Петко, печелиш приза за форумен гъзоблизец. 80% от мненията ти съдържат пропаганда.

Ако някой клиент си търси хостинг, със сигурност и аз ще препоръчам този на coolice, поне за момента. Но ти прекаляваш братче. Няма тема свързана с хостинга, в която да не си извадил метър език и устните ти да не са залепнали за едни задни части. Окей, харесва ти услугата. Ама тази пропаганда вече втръсва.

Отделно на това пък, не е етично да се включваш в подобни теми на конкурентни компании. Всеки може да изсипе поне по 10 плюса и по 10 минуса в темата на всяка една компания, ама защо ни е да правим такъв панаир.

Хайде кротни се малко.
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Детска му работа....
Еми детска кво да се прави .. някога и ти си бил на моите години. Аз те предупредих да спреш с тъпите въпроси, но твоя си работа.
 
От: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Е, точно това и показва, че компанията не е българска - няма и една българска буква. Поне да имаше нещо написано на български, дето се казва от кумова срама, за хората които не знаят английски. И още повече не работи тук, даже и ти се съгласяваш, че въпроса бил спорен. Докато Alien Hosting са си изцяло нашенски... . Мисля, че няма нищо неясно по въпроса.

Пък uni-web ти прави основателна забележка - това се нарича коректност и съобразяване, такт. Правиш лошо впечатление и понякога досаждаш като толкова го хвалиш, внимавай, че както хората са казали, вместо да изпишеш вежди, да не избодеш очи.
 
От: Re: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

You must spread some Reputation around before giving it to ktomov again.
Петко, печелиш приза за форумен гъзоблизец. 80% от мненията ти съдържат пропаганда.

Ако някой клиент си търси хостинг, със сигурност и аз ще препоръчам този на coolice, поне за момента. Но ти прекаляваш братче. Няма тема свързана с хостинга, в която да не си извадил метър език и устните ти да не са залепнали за едни задни части. Окей, харесва ти услугата. Ама тази пропаганда вече втръсва.

Отделно на това пък, не е етично да се включваш в подобни теми на конкурентни компании. Всеки може да изсипе поне по 10 плюса и по 10 минуса в темата на всяка една компания, ама защо ни е да правим такъв панаир.

Хайде кротни се малко.
 
От: Re: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Петко, печелиш приза за форумен гъзоблизец. 80% от мненията ти съдържат пропаганда.

Ако някой клиент си търси хостинг, със сигурност и аз ще препоръчам този на coolice, поне за момента. Но ти прекаляваш братче. Няма тема свързана с хостинга, в която да не си извадил метър език и устните ти да не са залепнали за едни задни части. Окей, харесва ти услугата. Ама тази пропаганда вече втръсва.

Отделно на това пък, не е етично да се включваш в подобни теми на конкурентни компании. Всеки може да изсипе поне по 10 плюса и по 10 минуса в темата на всяка една компания, ама защо ни е да правим такъв панаир.

Хайде кротни се малко.
Мерси какво да се кротвам? Това, че ползвам услугите на 1 хостинг компания и постоянно ги хваля не значи, че им се подмазвам. Преди използвах Jump беше същото във всяка тема ги хвалех сега използвам coolice като го сменя ще хваля друг. Какъв е проблема? Свикнал съм на някой потребители да ми задават тъпи въпроси затова получават и тъпи отговори
 
От: Re: Phalcon PHP на сървърите на Alien Hosting

Добре бе хвали си го, но трябва ли да дърлиш в тема на други хора? Не мислиш ли, че е малко кофти, да цакаш едните и то без основание, а да правиш пропаганда за другите. Казах ти хората се познават не им се бъркай в нещата!!!
Мерси какво да се кротвам? Това, че ползвам услугите на 1 хостинг компания и постоянно ги хваля не значи, че им се подмазвам. Преди използвах Jump беше същото във всяка тема ги хвалех сега използвам coolice като го сменя ще хваля друг. Какъв е проблема? Свикнал съм на някой потребители да ми задават тъпи въпроси затова получават и тъпи отговори
 
Проблема е, че ти не просто ги хвалиш - ти го натрапваш.

Като си толкова доволен, отвори тема и ги похвали. Има не една и две такива. И аз съм хвалил хостинг доставчик, ама това твоето е прекалено.

Обикновено не влизам в подобни разговори, но както казах по-горе - не е етично да засираш по такъв начин темата на конкурентна фирма, а не ти се случва за първи път. Тук има достатъчно интелигентни хора, които могат да направят избор.

Отлепи си устните.
 

Горе