Pharmacy Checker ID в AdWords

pgEhT

New Member
Искам да направя един тест на AdWords + CashBurners, но за да стане ми трябва да им дам някакъв Pharmacy Checker ID :shock: . Какво е това всъщност? Има ли някакъв варянт да стане без него или да се сдобия с такова нЯщо?

Thank you, Danke sehr, Мерси!
 
От: Pharmacy Checker ID в AdWords

Просто напиши в бокса или ако има опция с тикче, че става дума за хербал продукти и те пуска нататък в кампанията си. Виж там къде какво може да се направи и след пускането на кампанията се изчаква перион на ревю и удобряване.
 
От: Pharmacy Checker ID в AdWords

Мерси бате :Dжив и здрав.
А можеш ли да ми подскажеш горе доло дали съм си избрал правилна ниша.
Замислил съм да почна с хапове за уголемяване на пениса (wight loss и hair loss ми се струва трудничко за начинаещ). Решил съм и да пробвам една АдВордс къмпания за строго определени думи с много нисък бюджет, но това преди да ме индексира Г. за да пробвам горе доло дали ще има някаква файда.Има ли смисъл според тебе?:shock:
 
От: Pharmacy Checker ID в AdWords

Има смисъл от това. Искам само да вметна няколко неща. Ако ще правиш сайт със собствен тамплейт от тях и домейн (купен), да знаеш че тази програма (ГенБъркс) имат търкания ссъ скапания Гугъл и ги деиндексират веднага след оптимизиране и пускането им в резултатите.;)

Идеята ти е добра, но имай предвид че трабва да се направи много добра кампания и да се изберат подходящи думички, да се напишат добри елементи (заглавие, описание) и да не се хвърляш на високите позиции - там е малко скъпичко. Пиши ако имаш конкретни въпроси. Препоръчвам ти да попрочетеш секцията за ppc, ;)
 
От: Pharmacy Checker ID в AdWords

А дали ще имам проблем ако използвам free хостинга на cashburners? Имам предвид google дали ще има нещо на против...
За една къмпания има ли минимален бюджет( с 10$ мах 20$ мисля да стартирам ). Аз лично не бих се борил за висока позиция. Мисля да пусна само за 3 определени фрази ( ако ги сложа в кавички предполагам, че ще излиза реклама само тогава, когато е написана цялата фраза, а не част от нея или в разбъркан ред). Горе доло запознат ли си дали ще може да мина тънко с 10-15 монети на клик? Импресиите плащат ли се?
... колкото повече се замислям толкова повече тъпи въпроси ми идват на акъла :)
 
Ами по принцип няма проблем НО незнам колко е бърз фрии хостинга на кешбърнърс (обикновено са достатъчно бързи и са по добри от доста хостинги) АКО случаино е бавен куалити скорът ти може да отиде надолу


ти нали си се записал през нас за кеш бърнърс?
 
От: Pharmacy Checker ID в AdWords

:( showthread.php?t=6628 мисля, че от тука се регнах и не съм през вашия реф. Ако няма да си имам проблем мога да си регна и да ползвам друго acc през вашия реф.
 
е и да не си наш ако се регваш за другите се регни през нас Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs

значи задаи максиму колкото мислиш че можеш да си позволи и след това работи върху лендинг пеиджа да отключиш киурдите които са заключени и да постигнеш по висок резултат

какво се постига (кампания 120 киурда ) 70 са на греит останалите на ок ;)
 

Горе