PHP във Blogger ?

dimdoff

Member
Здравейте,
дано да не повтарям въпрос от форума, но ме интересува начин на използване на пнп скрипт в блогер. Доколкото ми е известно има начини един от които - не съм го пробвал - <div id="php-replace"></div> - но това пнп реплейс какво значи да напиша целият пнп скрипт или да укажа пътя към пнп файла, който може да е качен и на друг сървър.
Помагайте ако имате възможност :(
 
От: PHP във Blogger ?

Това си го прочел тук предполагам:
http://ask.metafilter.com/104522/How-do-I-embed-php-into-blogger

Но там става въпрос за съвсем друго нещо - авторът предлага да се ползва собствен хостинг, да се пише скрипт, който да замества това с <?php и т.н.

Мисля, че не е възможно да се ползва PHP директно на blogspot.com.
 
От: PHP във Blogger ?

Благодаря за отговорите, темата е отворена ако някой нещо друго се сети. Не искам да се примиря, че не може. Ама май няма как. Ако ми роди нещо главата ще постна тук
 
От: PHP във Blogger ?

Целта на задачата каква е? Защото, ако искаш просто да се вижда резултата от изпълнението на PHP скрипт на страницата - няма проблем да се направи, но ще бъде видимо само за потребителите (търсачките няма да виждат съдържанието), защото ще се ползва JavaScript като допълнителен интерфейс (PHP, хостван на друго място, ще генерира JavaScript, който чрез document.write ще показва съдържанието на потребителя).
 

Горе