Търся: PHP developer за Wordpress и WooCommerce

spearfish

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся PHP разработчик тясно специализиран в Wordpress и WooCommerce за тотален редизайн на съществуващ онлайн магазин, изработка на риспонс дизайн, сайтмап и редица други функционалности
Предимство:
- Богат опит с Wordpress и WooCommerce
- Местонахождение: София
- Познаване на добрите SEO практики
 
Търсиш one time developer или long term developer? PHP developer е много тънко казано, че може да ти свърши тези изброени неща, ако е тясно свързан само с PHP, явно ще ти трябва Full Stack.

Може ли на ЛС да ми пуснеш повече инфо?
 
Да, Full Stack, точно така. Засега е one time, но има опции и за more than one time заетост ако намеря правилния човек
 
Много внимавай, ама много, проучвай до дупка в нета - мейл, телефон, всичко и договор задължително

Много малък процет от хората които ми писаха са читави.
1 ме влачи 2 месеца с едно донаписване и най-накрая не го направи изобщо, върна капарото частично и т.н. - но поне отговаряше

Другите се покриха

Смеша история, много зле...
 
Ние принципно сме 2-ма човека фирма и си правим предимно WP неща и сложни като функционалност, онлайн магазини имаме 4 на WP, но в момента нямаме никакво време, сори.

Успех с намирането, един човек с който съм работил и съм останал доволен е - Константин Колев от този форум само че му забравих никнейм-а, НО не знам кога и дали е свободен, нито какъв му е графика.
 
Здравей,
Благодаря за информацията
Случайно да имаш мейл или тел на този човек?
Може и на лично.
Мерси
 

Горе