Търся: PHP/WordPress специалист

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Търсим човек с добри познания по PHP, който има опит в работата с WordPress. Става дума за работа на проектен принцип за наши клиенти/наши собствени сайтове - надграждане на съществуващи функционалности, по-рядко кодиране на нови под формата на плъгини и отстраняване на бъгове.

Примерни задачи, от които ще се нуждаем:
- Добавяне на действие при опит за изход на потребител от сайта (изскачащ поп-ъп при натискане на logout бутона с опция за приемане на оферта - редирект към друга страница или изход - излизане от профила)
- Добавяне на действия при trigger на определен hook (например - потребителят да види определена информация за поръчката си само ако е задействан hook woocommerce_order_status_completed )
- Интегриране на API-та
- Надграждане върху функционалност (напр. при вече изградена функция за достъп до съдържание с монети, които се купуват от потребителския профил да се добави друга опция да се харчат монети за достъп до съдържание )
...и много други подобни, вкл. Headless WP, задачи за техническо SEO, секюрити надграждания и т.н.

Опит с Advanced Custom Fields - ACF plugin е сериозно предимство
Опит с Adobe XD е предимство (extract на елементи, четене на коментари от потребители и подобни)
Базови познания в SEO са предимство


Задачите са изцяло кодинг, дизайнът (ако има такъв) ще бъде предварително подаден със схема (чертеж) за по-базовите неща или със Adobe XD дизайн за по-комплексните функционалности. Държим изключително много на правилно подаденото задание така, че работата ви да върви гладко, без излишни корекции и всички обстоятелства да са напълно изяснени.


Плащането се осъществява за свършена работа след като сме ви пратили точно техническо задание, оценили сте колко време ще отнеме, направили сте оферта със срок и промяната е извършена. Може да бъде сключен и договор с вас като самоосигуряващо се лице или друг вариант, който ви устройва - плащанията ще бъдат навреме и изрядни при всички положения.


Моля, пращайте на лично съобщение детайли относно вашия опит и примерни цени на час за ориентир. Държим на справедливото заплащане и не очакваме някой да работи за 15-20лв на час, но държим на качеството и спазването на крайни срокове изключително много.


Ще отговарям на всички, които изпратят лично съобщение, но най-вероятно няма да имам време да следя темата.


Благодаря предварително!
 
Всичко хубаво, ама "не очакваме някой да работи за 15-20лв" , това не е малко, аз съм бачкал 25 , по 40 часа на седмица, граждански - /осигуровки.

Напишете колко часа ще се работи хипотетично, и колко часа има работа като задачи ориентировъчно, аз 0 желание за WP , но ако имах интерес, това щеше да е първото питане - колко ще се бачка, и изобщо има ли работа постоянно - в седмицата например ~ часа . и т.н..
 
Всичко хубаво, ама "не очакваме някой да работи за 15-20лв" , това не е малко, аз съм бачкал 25 , по 40 часа на седмица, граждански - /осигуровки.

Напишете колко часа ще се работи хипотетично, и колко часа има работа като задачи ориентировъчно, аз 0 желание за WP , но ако имах интерес, това щеше да е първото питане - колко ще се бачка, и изобщо има ли работа постоянно - в седмицата например ~ часа . и т.н..
Благодаря за съвета, да, 25лв на час при ежедневна ангажираност + осигуровки е добро заплащане за човек, който разбира от материята.

В случая става въпрос за спорадични ангажименти, когато имаме проект. В случая вече имаме един, който ще бъде започнат с почти пълна сигурност и ангажираността ще бъде немалка по него, веднага след това може да дойде и следващ, но може да е и след седмици...

Така че - работата е на проектен принцип, не е постоянна, подходяща е за хора, които са фрийленсъри и работят по такива проекти или за такива, които са на основна работа някъде другаде и си търсят нещо допълнително (стига не сме "последна дупка на кавала", разбира се)-.
 
25лв/ч са около 160лв/ден (200лв общо, но има отпуски, празници и т.н. които не се заплащат при работа на час). Като се махнат осигуровките които са около 30% остават около 100-110лв или около 2000лв нето 'заплата'. Един плочкаджия взима 5000лв, онзиден на мен за ден/ден и половина работа ми искат 500лв
 
25лв/ч са около 160лв/ден (200лв общо, но има отпуски, празници и т.н. които не се заплащат при работа на час). Като се махнат осигуровките които са около 30% остават около 100-110лв или около 2000лв нето 'заплата'. Един плочкаджия взима 5000лв, онзиден на мен за ден/ден и половина работа ми искат 500лв

Принципно цената е абсолютно нормална, особено ако човека си разбира от работата. За жалост всичко скочи 5x последните няколко месеца.

Поздрави,
Станимир И
 

Горе