Pinterest защо са такива педераси ?

WinKam

Active Member
Баннаха ми два акаунта по супер необясними причини!

Единият беше профил на електронен магазин за дрехи. Имаше към 200 последователя и репинваха моите пинове. Незнам поради каква причина блокираха целият акаунт, направо го изтриха. Без опция за обжалване и отидоха на кино последователи и всичко. Не съм прекалявал със спама. Имало е да кажем най-много 30 пина. Блокираха направо url адреса на сайта ми като спам. И така сега някой потребител на сайта ми ако иска да пинне нещо което му харесва на личния си профил, няма да се покаже или урл адреса ще е блокиран.

Другият профил беше за сайт на развлекателна тематика. Забавни картинки и така нататака. Не виждам там какъв спам може да има.
И двата сайта са на английски.



А иначе конкурентните американски сайтове със същите снимки се скъсват да спамят и блъскат маса описание и хаштагове и цени към всеки пин. Тях не ги банват.

Немога да им разбера шибаната политика и не ми се пише на съпорта им, да питам защо така!

Исках да се оплача тук и да питам дали има и други с баннати акаунти?
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Няма специална причина , просто са педераси. Приеми го и не задавай въпроси. Не си създавай нови профили там.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Така направих! Не са единствената социална мрежа да тръгна да им се моля. Откакто въведоха промотирани пинове и аналитикс, станаха големи кучета и те! :)

Има Трътър :) и т.н. Между другото т'ва синьто пиле върши по-добра работа!

Исках просто да питам дали има и други!
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Така направих! Не са единствената социална мрежа да тръгна да им се моля. Откакто въведоха промотирани пинове и аналитикс, станаха големи кучета и те! :)

Има Трътър :) и т.н. Между другото т'ва синьто пиле върши по-добра работа!

Исках просто да питам дали има и други!

Има. Предполагам сме много.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Ако бачкаш от един ИП адрес с много акаунти е нормално да ги баннат
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Във Facebook и Twitter като влизам от едно IP в няколко акаунта и много страници да не са ме баннали? Каквото поствам в тях същото поствам и в Pinterest.

Педераси са и точка! :) До доказване на противното! :)
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Най-много 2 акаунта да са били едновременно! Що да е нормално? Не им разбирам шибаната политика!
Ами заради спамерите, а ако си в локална мрежа с още няколкостотин потребители цирка става пълен :)
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Може да са ги налегнали някакви китайски спамери от един комп да бълват маса спам, но аз какво съм виновен!
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Може да са ги налегнали някакви китайски спамери от един комп да бълват маса спам, но аз какво съм виновен!
Много хора в световен мащаб се издържат от спам, нормално е да се взема мерки срещу тях. Относно твоите акаунти пиши на Съпорта и на 99% ще ти ги възстановят ако реално не си спамил, отговарят до 48 часа долу-горе
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Поне се успокоих като каза, BurnX, че не съм само аз. Няма да им ползвам пикливата мрежа!

Няма ли да се сети някой да направи една българска социална мрежа, която да е удобна хем за маркетинг, хем да е интересна на хората?
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Поне се успокоих като каза, BurnX, че не съм само аз. Няма да им ползвам пикливата мрежа!

Няма ли да се сети някой да направи една българска социална мрежа, която да е удобна хем за маркетинг, хем да е интересна на хората?
Българска мрежа какво те топли, Пинта и при 1к посещения днес можеш да докараш 20-30 евро, от българите какво ще изкараш освен мазоли от работата :)
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Българска мрежа какво те топли, Пинта и при 1к посещения днес можеш да докараш 20-30 евро, от българите какво ще изкараш освен мазоли от работата :)

Прав си! Те затва гледат да чистят спама, за да пробутват тяхната реклама. Само не разбрах мен с 30 пина що ме взеха за спам!
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Прав си! Те затва гледат да чистят спама, за да пробутват тяхната реклама. Само не разбрах мен с 30 пина що ме взеха за спам!
Ако си ги нанизал рязко от нов акаунт пак е нормално да те ритнат :) абе пиши на съпорта и ще ти махнат повечето филтри като за начало а ти ако не спамиш всичко ще е наред ;)
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Сигурен ли си, че нямаш опция за обжалване? Преди време се занимавах с Пинтерест, бяха ми баннали акаунт, и след като обалвах ми го върнаха.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Сигурен ли си, че нямаш опция за обжалване? Преди време се занимавах с Пинтерест, бяха ми баннали акаунт, и след като обалвах ми го върнаха.
И да има и да няма опция да пише на съпорта с данните за акаунта и ще му го върнат.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

Това е автоматичен бан, а не мануал. Понякога покрай спамерските акаунти горят и нормални. Пиши им на съпорта, първите два отговора ще са ти автоматични, на третия вече ще пише човек и има много голяма вероятност да ти ги възстановят.
 
От: Pinterest защо са такива педераси ?

waldes, май си прав. Вярно е че са автоматични банове от системата им. Незнам как са я направили. Едното беше, някъв идиот ме покани да се присъеденя къв групов борд с темата на моите пинове. Пиннах там един мой и автоматично ме блокира. Но тва беше първия път. После си направих нов акаунт с друг имейл и пак отначяло и после не разбрах защо ми блокираха сайта и акаунта. И си помислих че явно не ги кефя и реших да не се занимавам с тях. Баннати са преди повече от 2 месеца. Ама ся и да им пиша нямам желание повече да им ползвам мрежата. Убиха ми желанието да ги ползвам. Може след 1 месец пак да го ритнат. Ебал съм ги! Няма да ги ползвам! Не ме интересува автоматично ли съм баннат или мануално!

Това е автоматичен бан, а не мануал. Понякога покрай спамерските акаунти горят и нормални. Пиши им на съпорта, първите два отговора ще са ти автоматични, на третия вече ще пише човек и има много голяма вероятност да ти ги възстановят.
 

Горе