Pinterest followers на готово

caikox

Member
Здравейте,

исках да попитам какво мислите за покупката на пинтерест последователи? Някой използвал ли е подобна услуга и дали си струва?
Доста преглеждам и чета статии как да наберем повече последователи и ужким спазвам всички неща( с нов личен акаунт съм) но за 3 дни и 300 пина имам 3ма последователи. Чудех се дали няма начин да се боостна малко и да не изям дървото разбира се.
 
От: Pinterest followers на готово

Ако те интересува женски профил от около 2 месеца с над 300 последователи, пиши на ЛС. Иначе истината е да пинваш това, което хваща окото и да следваш нишови профили. Не винаги се получава, от опит знам, но са активни като са таргетирани, дори и да са малко
 
От: Pinterest followers на готово

Здравейте,

исках да попитам какво мислите за покупката на пинтерест последователи? Някой използвал ли е подобна услуга и дали си струва?
Доста преглеждам и чета статии как да наберем повече последователи и ужким спазвам всички неща( с нов личен акаунт съм) но за 3 дни и 300 пина имам 3ма последователи. Чудех се дали няма начин да се боостна малко и да не изям дървото разбира се.

Зависи от кого поръчваш, но според мен няма смисъл.
Ако искаш повече последователи, просто следвай на ден 100-150 човека, и някакъв процент от тях ще те последва обратно.

Но от Пинтерест по-лесно ще докарваш трафик от групови дъски, от колкото от последователи.
 
От: Pinterest followers на готово

Ами следвам, пинвам, репинвам, лайквам, коментирам.... за сега е ужасно бавно но предполагам с 4 човека няма и как да тръгна по-бързо :)
 
От: Pinterest followers на готово

Максимално за 1 ден правих над 300 последователи, но си поиграх малко да ги таргетирам, т.е не следвам кой и да е и какво и да е
Ужким и аз си ги подбирам според интересите и дъски и не следвам всеки. Примерно като видя, че някой има 15,20 хилдя последователи и следи максимум 500 не го следвам защото предполагам, че няма да почне да ме следва. Но като видя някой който следва много хора... го пробвам. :)
 
От: Pinterest followers на готово

Мога да ти предложа няколко готови акаунта с реални последователи. Ако те интересува пиши на лс.
 
От: Pinterest followers на готово

Ужким и аз си ги подбирам според интересите и дъски и не следвам всеки. Примерно като видя, че някой има 15,20 хилдя последователи и следи максимум 500 не го следвам защото предполагам, че няма да почне да ме следва. Но като видя някой който следва много хора... го пробвам. :)

Преди, когато следвах други хора, за да натрупам последователи, от 200 последвани поне 50 ме следваха обратно.
Просто си направи хубав профил: сложи му хубава снимка, описание, направи поне 100 пина, поне 50-60 лайка, и ще започнат да те следват повече.
 
От: Pinterest followers на готово

Ще ползвам направо тази тема, да не пиша нова.

Колегите които предлагат готови акаунти може ли да ми пишете на лично какво предлагате и цена. Интересуват ме най-вече акаунти с над 1000 последователи, които да доразвия сам и по възможност с моден и бижутерски контент. :)
 
От: Pinterest followers на готово

Аз да питам каква е ползата от последователите?
Смисъл като публикуваш нещо те го виждат и се предполага, че ще се превърнат в трафик, плюс екстрата да ре-пиннат нещо, лайкнат и техните последователи също да станат трафик за нас, така ли?
 
От: Pinterest followers на готово

Аз да питам каква е ползата от последователите?
Смисъл като публикуваш нещо те го виждат и се предполага, че ще се превърнат в трафик, плюс екстрата да ре-пиннат нещо, лайкнат и техните последователи също да станат трафик за нас, така ли?

Ми горе долу да само, че идеята е само за англ. сайтове. Примерно ако продаваш някакви продукти като мен бижута и такива неща. Ако се пусне хубав продукт с добра снимка може да стане вирал ако имаш много таргетирани последователи... и може някоя девойка да си го хареса и да реши да си го купи.
Честно казано още съм много бос в тези неща, колегите да се изкажат които се занимават по-дълго с пинтерест. Според мен едва ли би имало ефект ако имаш по-малко от 15,20к последователи.
 
От: Pinterest followers на готово

Мхм.. ясно.
Ами нормално да има нужда от "К брой" последователи.. то сигурно 90% от ползвателите са такива като нас, които гледат да намажат нещо.. не толко да цъкат и да се радват на картинки. :)
 
От: Pinterest followers на готово

Мхм.. ясно.
Ами нормално да има нужда от "К брой" последователи.. то сигурно 90% от ползвателите са такива като нас, които гледат да намажат нещо.. не толко да цъкат и да се радват на картинки. :)

Ми от това което виждам не е баш така... има си доста обикновени хорица дето си цъкат просто в социалката....
 

Горе