PolyComp.bg - генериране на XML?

File_Submit

New Member
Здравейте,

ПолиКомп ни изпратиха информация за тяхното АПИ, което трябва да връща XML.

Има ли някакъв по-лесен начин за генериране на XML-а освен с къстъм разработен скрипт, който да връща XML?

(Ще се импортира в WooCommerce с WP All Import)
 
Мисля, че на поликомп API-то работеше на няколко стъпки, първо се взимат производители, след това групи и чак тогава имаш XML с данните на даденият продукт. По-скоро трябва да се направи нещо, което да генерира един файл с всички продукти в него.
Освен ако поликомп няман нещо по-ново различно от версия 1.
Има тема във форума от 2015 година.
 
Няма лесен начин, както писаха горе ако няма промяна ще трябва да се накоди или да търсиш готово решение.
 
А какво връща API-то?
XML това е за обмен на данни. Човека иска безплатно да вкара данните от XML-а в Укомерс. Без да сипва на програмист. Поне според мен де, ако греша ме извинете!
 
В общи линии да. ПолиКомп ти дават АПИ, а не директно url към техен XML фийд.
Мога да платя, ако има готов скрипт, разбира се, стига да е нещо разумно :)
 
Виж за аддон, не може да няма нещо дето с цъкане да избираш какво да взема и откъде, и да го слага. Сигурно ще е freeware, но ще се оправиш.

и въпрос - поликомп колко пъти ще ги колваш за тея данни? То май с аддон няма да стане - намери някой да ти го направи @Sky
 
В общи линии да. ПолиКомп ти дават АПИ, а не директно url към техен XML фийд.
Мога да платя, ако има готов скрипт, разбира се, стига да е нещо разумно :)
Документация дадоха ли ти за API-то им?
Ако да, пусни я в темата.
 
Писал съм за солитрон което май им е еднакво апито. Ако имаш интерес от къстъм решение пиши.
 
Здравей, имаме разработена интеграция за Polycomp, Vali, ALSO(Solytron), Imotibg, всяка от тях се продава за 1500 лв, вече над 70 магазина в България ползват тази интеграция, тук в форума има още един човек също продава интеграция с polycomp: @stan_bg , пробвай да пишеш към него той сигурно ще ти продаде за 500 лв - 700 лв и изключително добре написана интеграция за polycomp.

Поздрави.
 
Здравей, имаме разработена интеграция за Polycomp, Vali, ALSO(Solytron), Imotibg, всяка от тях се продава за 1500 лв, вече над 70 магазина в България ползват тази интеграция, тук в форума има още един човек също продава интеграция с polycomp: @stan_bg , пробвай да пишеш към него той сигурно ще ти продаде за 500 лв - 700 лв и изключително добре написана интеграция за polycomp.

Поздрави.

Мунчо, нали ни обяснява преди няколко месеца, как това са го писали програмистите ти на 8000лв заплата, и цените са от 40к нагоре.

Може да имаш само дръжките на солитрона оная им работа и да го продухваш.



Тея 70 магазина знаят ли, че са ти клиенти?

@Sky Пусни един плъгин на WP за 50-100лв за такава интеграция, и ще има по 1-2 на месец. Имаше един от предприемач, дето беше хванал супер елементарни плъгини и ги продаваше за по 150лв - тоз с еконт/ спииди доставките.

Даже това със заплащането не е на мода вече - действай си както е на мода сега из плъгините - freemium - с разни лимитчета - безплатно, лачено, и да заплатят някаква малка сума за премиум абонамент.
 

Горе