pomosht za Seo na website na 1g

От: pomosht za Seo na website na 1g

И ние благодарим за изчерпателната информация поднесена по този вълнуващ начин.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не могааааааааааа! Щях да се задавя от смях!

От вчера само странни създания са изпълзяли от бърлогите си и налазват форума!
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

reklamiotgoogle е твоят човек..много е компетентен в областта на оптимизацията.
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

А после питат защо новите отнасяли червеното или в най-добрия случай си тръгват добре нахранени. :lol: Предприемач май се превърна в лапешки форум.
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Сега сериозно. Бих те посъветвал първо да започнеш от тази тема:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43462 в нея ще намериш всичко най-важно за SEO
Ако имаш някакви въпроси, всеки един от членовете на форума, които имат нужните знания, ще ти помогнат. Но така на готово не става.
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Сега сериозно. Бих те посъветвал първо да започнеш от тази тема:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43462 в нея ще намериш всичко най-важно за SEO
Ако имаш някакви въпроси, всеки един от членовете на форума, които имат нужните знания, ще ти помогнат. Но така на готово не става.

Достатъчно е темата да е представена както трябва и дори тогава се помага. Но ако те мързи да си пуснеш кирилицата и да обясниш за какво става въпрос никой няма да помогне.
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Друго е да си бараш мадонките :DD
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

И ние благодарим за изчерпателната информация поднесена по този вълнуващ начин.

You must spread some Reputation around before giving it to Poltargaista again.

Смях се с глас. "поднесена по този вълнуващ начин". хахахахаха
 
От: От: pomosht za Seo na website na 1g

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не могааааааааааа! Щях да се задавя от смях!

От вчера само странни създания са изпълзяли от бърлогите си и налазват форума!

Отговорът се съдържа в култовата фраза - "По Коледа стават чудеса!", което ако не си наивно дете, добре знаеш, че е "пладнешка лъжа". И на мен ми се наби в очи, колко много скрити клетки се активираха след месеци на пълен "трайчо". Вчера бях убеден и поласкан, че това е в моя чест и фактите бяха видимо надеждни, но днес веселбата си продължава и прииждат симпатяги без моето име на уста. Прекрасно, защото това място беше заприличало на колонка за обяви в забутан провинциален вестник. Сега се зароди нов живот, свалиха се маски, кръстосаха се шпаги......Одобрявам!
+1:lol:
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Другата легенда на форума :D
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Кукуто го е хванал амока гледам и да не съм на мястото на админите в този момент:)
 
От: От: pomosht za Seo na website na 1g

reklamiotgoogle е твоят човек..много е компетентен в областта на оптимизацията.

еее не изчакахте да видим развръзката в сериала, след 1 седмица човека сигорно щеше да каже ... благорадя на reklamiotgoogle за прекрастоно сео

Пич кажи нещо повече за сайта, какво си правели по него, как се казва, в коя ниша е, на коя позиция излиза и при какви ключови думи и т.н

как да ти помогнем като не знаем нищо за твоя сайт

П.С
в последно време то ние на себе си не може да помогнем пък да даваме акъл на други ... :(
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Кукуто го е хванал амока гледам и да не съм на мястото на админите в този момент:)

Валдес, ти сигурно знаеш повече от нас. Точно една твоя тема, на пръв поглед абсолютно безсмислена, беше добра стръв или може би парола за две скрити клетки да се "развихрят" във форума. Следващите събития са на принципа на доминото. Венци много добре го е написал в подписа си. Форумите са място за обмяна на мнения и най-вече диалог. Последния месец тук преобладаваха монолозите и само тема политика ме алармираше, че има движение. Незнам вие какво ще кажете, но това място ми напомняше на сайт за обяви - някой пише, че предлага някаква услуга. Следват 50-100 преглеждания и темата потъва в небитието, затрупана от десетки с подобен сюжет. Самият аз питах за различни неща и то резонни и сериозни, съвсем в тематиката на форума, но беше истинско изключение да получа отговор и то след седмица- две.:)
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Просто дразниш хората..
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Просто дразниш хората..

Маринов, ти сам ли си говориш? Пускаш някакви неадресирани мнения, но като гледам това носи добра "репутация". Пълзенето е полезен спорт, а? :lol: Да ти препоръчам евтини и удобни наколенки? :D
 
От: pomosht za Seo na website na 1g

Препоръчай ми..ще се придържам към една хубава мисъл..
Не питай старило, питай патило.
 
От: От: pomosht za Seo na website na 1g

Препоръчай ми..ще се придържам към една хубава мисъл..
Не питай старило, питай патило.

Какво стана, Маринов? Направи ли си сайт или блог или още чакаш колективната идея? Два съвета:
1. Когати пишеш по форуми и искаш да се обърнеш конкретно към потребител, то цитирай неговото мнение в твоя отговор. За целта има удобен бутон.
2. Хубаво е, че превеждаш от английски, но ако искаш да се занимаваш сериозно с копирайтърство, зарежи пренаписването. Да, можеш да спечелиш
някой мизерен лев, но самата статия няма да се класира по-добре от Гугъл. Преди време този номер вървеше, но правилата се промениха. Те всъщност се менят
ежедневно. :)
 

Горе