populardietsworldwide.com (на търг) - Популярни диети и диети на известни личности

D.Ivanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Пускам сайта populardietsworldwide.com на търг.

Стартова цена: 19 лв (в цената влиза и домейна).

Минимална стъпка: 1 лв.

Сайта е чисто нов, ето и малко повече инфо:

1. Домейна е .com и е закупен днес 09.07.2013 от GoDaddy за една година, тоест изтича на 09.07.2014.

2. На сайта ще намерите 2 уникални статии с по около 450 думи на Английски език.

3. Издържано е On Page SEO-то за сайта: Заглавие, описание, кл. думи, sitemap, кеширащ плъгин и т.н.

4. Платформата е wordpress.

Начини за плащане: epay, paypal, банков превод.

Търгът ще приключи утре на 10.07 в 22:00 часа. Печели го колегата, който последно е постнал наддаване в темата преди 22:00 утре.
 
От: populardietsworldwide.com (на търг) - Популярни диети и диети на известни личност

20 лева .....
 
От: populardietsworldwide.com (на търг) - Популярни диети и диети на известни личност

21 лв. ...
 
От: populardietsworldwide.com (на търг) - Популярни диети и диети на известни личност

Край, финито, over .. и т.н. :). Търгът е спечелен от mkirov, честито!
 
От: populardietsworldwide.com (на търг) - Популярни диети и диети на известни личност

.... Ако някой има нужда от подобни сайтове да се свърже с мен на ЛС или на скайп d.angelov12. Просто ми давате темата за сайта (какви статии искате), аз ги пиша на ЕН или на БГ няма значение, спретвам ви едно сайтче подобно на това от този търг, взимам ви домейн и всичко е готово, работа за няколко часа. Цената е 20-25 лв.
 

Горе