Powerhost проблеми....

des1slav

Member
Някой тук имал ли си е взимане/даване с Powerhost?
Направо ми пищи главата вече.
Преди 4 дни си купих нов домейн и хостинг при тях.
Платих си с кредитна карта и чакам....на следващата сутрин си пия кафето и проверявам пощата с надежда да съм получил писмо с информация за поръчката си.
Е писмо имаше ама с следния текст.

Здравейте Desislav Kuzmanov,

Това е съобщение за напомняне, че имате непогасено задължение към PowerHost.bg

Важно: Незаплащането на дължимите суми ще доведе до
прекратяване на всички услуги, които получавате от PowerHost.bg.

------

Това малко ме смути, в крайна сметка чакам информация за активиране на хостинг а те ме плашат да ми спират другия сайт, който е при тях.

Обадих се на оператор
Отговор: Момчетата, занимаващи се с хостинг услугите ни са в чужбина. Явно имат проблем, надяваме се че до вечерта всичко ще е "ОК"

Е мина вечерта, минаха две.... и на третия ден пак звъня.
Уви този път имаше ефект, пратиха ми писмо, че плащането ми е прието.
И до днес 17:00 щели да ми активират хостинга и домейна.
Е да ама няма хостинг, няма и домейн.

Още ще си чакам.
Започвам да си мисля, дали да не местя и другия си сайт.
Утре ако ми изчезне сайта, има ли кой да се справи с проблема или подръжката пак ще е в чужбина..

Когато регистрирах първия си сайт при powerhost бяха ме активирали за 30мин, сайта ми до този момент не е изчезвал и за минута (за разлика от hostbulgaria) които по 2-3 пъти на ден им се губи хоста на другия ми сайт.
Бях доволен от бързата реакция на power-a когато ми активираха първия сайт ама сега...
Кажете ако някой друг има впечатления от тях, какво да правя? Да си местя ли сайтовете при superhosting или да чакам следващата ваканция на supporta.
 
От: Powerhost проблеми....

Аз съм доволен от cbox.biz - цените са им малко височки обаче.Иначе са любезни и бързо са ми реагирали досега.
hostbulgaria.bg - сега започвам и с тях, но пробвах и си вдигат телефоните.Цените са им супер.
 
От: Powerhost проблеми....

Аз съм доволен от cbox.biz - цените са им малко височки обаче.Иначе са любезни и бързо са ми реагирали досега.
hostbulgaria.bg - сега започвам и с тях, но пробвах и си вдигат телефоните.Цените са им супер.

Всички хвалят hostbulgaria само аз съм нещо скиптичен към тях. Сигурно защото често си засичам сайта да го няма. А щом аз го хващам докато работя, какво остава за времето когато ме няма....
Power-a реагираха най-сетне. Вече имам домейн и хост за втория си сайт, но се притеснявам да не стане някой проблем и пак 1 седмица да ги няма....
 
От: Powerhost проблеми....

Досега съм хоствал над 15 сайта при hostbulgaria, като сега имам 5 при тях и никога съм нямал проблеми.
 
От: Powerhost проблеми....

Здравей,

аз ползвам PowerHost.bg от доста време и досега не съм имал никакви проблеми! Хоствам повече от 5 сайта.
До колкото съм чувал сървърите са им едни от най новите в България!

Успех
 

Горе