PowerHost.bg

От: PowerHost.bg

на толкова места написа, че са качествени, аз почвам да се съмнявам, че това е така.
препоръка: опитай се да се включиш малко във форума, дискусийки, съвети, обосновани мнения (не такива от по 3-4 думи), с тази самореклама само лошо впечатление оставяш :wink:
 
От: PowerHost.bg

  • Добре ще е да има купон кодове и отстъпки
  • По-разчупен дизайн
  • Задължително - професионално лого
  • Изкарайте на предна страница няколко от офертите с повече адон домейни и ънлимитед трафик
  • Цените за прехвърляне и пререгистрация - в отделна страница и задължително - далече от стартовата
  • По-малко служители изкарали повече от 2 години в университет, особено магистратури с над 5,60 общ успех
 
и по малко спам наистина оставих ви линкчето щом толкова ви трябва :) ама наистина от маркетингова гледна точка лошо първо впечатление ...

погледни какво съм коментирал под твои постове ще почнеш да схващаш как се прави правилно герила маркетинг :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: PowerHost.bg

Както пише по-горе това не е спам а представяне на компанията и където нашите клиенти могат да пишат ако имат някакви проблеми !
 
От: PowerHost.bg

Определено трябва да поработите върху дизайна на сайта си. Относно качеството на услугите който предлагате, не съм ги използвал - немога да израза мнение.

Успех!
 
От: От: PowerHost.bg

Както пише по-горе това не е спам а представяне на компанията и където нашите клиенти могат да пишат ако имат някакви проблеми !
Не ми се вярва цялата презентация на фирмата да се събира в този текст, а ако случайно се събира, много късмет ви трябва за да зарибите някой.:)

За да ви пишат клиентите за проблемите, трябва първо да имате такива и после те да имат проблеми, респективно.:) Не се заяждаме, но повечето хора тук правят маркетинг на сайтовете си всеки божи ден, и това определено не влиза в никоя от категорийте им. Може да ги попиташ всички, ако имаш желание. :wink:
 

Горе