PPC - Плащат ви да цъкате.

sm666

New Member
Здравейте на всички!
Първо да кажа, че преди имах рег. тук но ми я няма сега и незнам защо. Предполагам защото ме нямаше в нета дълго време. :) Та искам да ви покажа една програма която може би сте виждали вече, но аз да не остана по назад се пак. Плащат да цъкаш на реклами по $0.01 на реклама, 30 секунди просто трябва да е отворен един прозорец. Якото е, че дават и по $0.01 на всеки клик от твоите реферали. Минимума за плащане е $10.00 и плащат с ПеиПал. Все пак е нещо като начало да започнеш, да купиш домеин и хост и да направиш нещо реално. Забелязах, че има пичове дето от реферали правят по $1500 на месец. Можеш и да си купиш реферали ама тва вече са глупости или поне не вярвам някои от нас да даде $500 за 500 реферала. Както и да е ето ви саита (дано излезе) и моля ако искате да разцъкате регваите се с моя реферал не бъдете лоши :).
www(.)bux(.)to реферал comata
 
BTW извинявам се за грешките :) а относно cashfiesta в предишна тема: ТВА Е ПЪЛНА ГЛУПОСТ ако знаете колко точки имах едно време и само $2.4 не си е работа.
 
Според мен сайтове като www.bux.to са добър начин за печелене на минимални суми с максимални усилия :lol:
 

Горе