PR Ъпдейт

Re: От: PR Ъпдейт

Отразява се, явно имаш качествени backlinks.

Отразява се друг път, имам един агрегатор като свежото с 40 постнати връзки вътре напълно копирани. Я има 30 беклинка, я не. Платих на едно лице тука от форума да го събмитне тук-там, ама той така си свърши работата, че не е за говорене. А сега гледам е с пр3 ...
 
От: Re: PR Ъпдейт

Как пък измери на com pr-а, като той пренасочва с към org? А за нулата - може би още не е приключил ъпдейта. Някъде се вижда едно, другаде друго ... А може да са ги наказали нещо :)
Ами гледам през prchecker[dot]info и там ми показва на ком 4, орг 0 :)
 
От: Re: От: PR Ъпдейт

Отразява се друг път, имам един агрегатор като свежото с 40 постнати връзки вътре напълно копирани. Я има 30 беклинка, я не. Платих на едно лице тука от форума да го събмитне тук-там, ама той така си свърши работата, че не е за говорене. А сега гледам е с пр3 ...

ПР в крайна сметка зависи от много фактори. Аз например факта, че мой сайт със 70к беклинкове има пр3, го отдавам основно на това, че в по-голямата си част съдържанието е копирано. :)
 
Последно редактирано:
От: PR Ъпдейт

при мен навсякъде webmasterbg . org е с PR 0 все още , къде го виждате 4..
дано се оправи , ако не е приключил още ъпдейта..
 
Последно редактирано:
От: PR Ъпдейт

BTW, и аз съм пълен с нови сайтове с PR2-3 с дублирано съдържание. Това са ниски нива за нови сайтове, тъй като Гугъл все още няма достатъчно подробна информация (примерно не може да пресметне за толкова кратък период дали малкото линкове, които има, са тематични, натурални и т.н.) за тях да задвижи филтрите (някои го наричат "бонус на новака"). Нормално е нов сайт да има PR3-4 и чак при следващия ъп да понамалее, ако не увеличи оборотите.

Само по себе си дублираното съдържание също генерира PR по простата причина, че се създава огромен брой страници и при добра вътрешна оптимизация това оказва влияние. Но обикновено от новите PR4 хващат тези с десетина оригинални странички, а не тези със 100 000 (имам един такъв нов сега, само с един външен тематичен линк и към 80 хиляди страници дублирани новини, но това му стигна само за PR2).
 

Горе