PR ъпдейт 07.11.2012

От: PR ъпдейт 07.11.2012

Тоя GPR съвсем пощуря.

Имам един стар сайт, в който не е писано нищо от 3 години и от 1 е станал 2 :)
Нов сайт в режим бета към който няма никакви линкове и го знят 5 души от 0 на 2;

Само при друг нов сайт имам нормално развитие от 0 до 3.
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Аз съм надолу от 3 на 2
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Часовниците е с 1 нагоре :) вече ПР2
Директорията не е мръднала ПР2
Силиконовите часовници от 0 на ПР3
Блоговете са с по ПР1 всичките
Като цяло съм доволен, само дето от ТОП3 влезнах в ТОП10.. :Д Ама пак ще се качим :)

Поздрави
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Красота за очите ми..
2 PR5
2 PR4
и МНОЖЕСТВО 3,2,1

Браво на гооглето.. тоя път ме изкефи ;)

Добре си намазал на филията :D :)
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Май само при новите сайтове има движение нагоре.

При мен е PR 3 >> PR 2
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

При мен пък няма никакво движение ?
Нито нови , нито стари , странно :?:

Не е странно, просто оценката ти е такава, да няма промяна.
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Абе едно приятелче ми каза че онлайн магазините не вдигали толкова бързо PR и че стигали г/д до PR 4.
Някой има ли повече информация за това?
 
това ми е любимите въпроси ;) значи пейджранака протича по линковете като скачени съдове ... за пейдж ранка може да се реферира като линк джус

в идеалния случай ако няма ръчна намеса от Г ако хоум страницата е линкната от пр 4 може получи пр 3 стига да няма много линкове на нея ( да каже само 5 линка горе меню на сайт визитка например) водещи навън или навътре по сайта

Онлайн магазините имат ако не стотици линкове на хоума то хайде да си кажем няколко 10 ки от по големите просто им е по трудно да качават


От друга страна като собсвеник на магазин целта в повечето случай е не да излизаш с хоума а с продуктите, затова искаш повече линк джус да прелива към вътрешните и нямаш избор

Надявам си се ме разбрал защото още не съм пил кафе
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

You must spread some Reputation around before giving it to coolice again.

Да разбрах те. Щом е такова положението няма да го гледам толкова този пр :rolleyes:
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Странен ъпдейт - 1 от магазините от 1 на 2, другите 2 без промяна, стар блог, който малко занемарих тази година от 3 на 2...
 

Горе