PR update тез дни

tatriki

Member
нали аз не съм с грешно впечатление, но чакаме pr update всеки момент?
 
От: PR update тез дни

Чакаме го от близо месец, но той не идва... явно човека, който трябва да натисне копчето се излежава на някой плаж и си пие бирата и хич не го е.... за нашият PR ъпдейт :)
 
От: PR update тез дни

чакаме го от 3 месеца и горница
 
От: PR update тез дни

Чакаме, ама он не довадя :)

Между другото, дали въобще ще има вече PR ъпдейти? Да не би това да е поредния ход на хората от (да не се споменава името :wink: нито устно, нито писменно, че да не чуят ) след като разтръбяваха навсякъде, че ПР-то няма значение...
 
От: PR update тез дни

Е какъв PR ъпдейт, първо пингвин, после oще ъпдейти, как да го пуснат. Ще има и PR , чака се в скоро време - този месец.
 
От: PR update тез дни

Аз пък въобще не го чакам и хич не ме е грижа за PR-а. Какво толкова му се кланяте? Нима вече не се научихте как със сайт PR-0 да задминавате като километрични камъни сайтове, които са примерно с PR-4,5,6,7?
 
  • Like
Реакции: Brad
От: PR update тез дни

Мбаааааа, тоз тъй се е натряскал, че вече месец и половина не може да отрезне та да нацели копчето, и да го пусне. :lol:

Чакаме го от близо месец, но той не идва... явно човека, който трябва да натисне копчето се излежава на някой плаж и си пие бирата и хич не го е.... за нашият PR ъпдейт :)
 
От: PR update тез дни

8) Я може ли един урок специално за мен.

Айде да не е с пр:0 ами с две да мина тръста с пр 5 на топигри.бг :rolleyes:

Аз пък въобще не го чакам и хич не ме е грижа за PR-а. Какво толкова му се кланяте? Нима вече не се научихте как със сайт PR-0 да задминавате като километрични камъни сайтове, които са примерно с PR-4,5,6,7?
 
От: PR update тез дни

8) Я може ли един урок специално за мен.

И това съм ти го показвал преди време, забравил си! :)
 
От: PR update тез дни

Туй не важи в тая ниша направено е, нишата е една или може-би най-тежката, бе линкове няма как да се класирам в топа за "игри" само по твоя начин.

И това съм ти го показвал преди време, забравил си! :)
 
От: PR update тез дни

Не знам, нямам интереси в игрите, нямам наблюдения и не съм изучавал подробно тази ниша, имам само няколко малки опита в това отношение. Сега съм се съсредоточил в една не по-малко конкурентна ниша според мен: новинарската. Сайта ми е с PR-0, но това не ми пречи да си минавам "големите".
 
От: PR update тез дни

По класиране на вътрешни страници може, за ключова новини, надали. :)
Не знам, нямам интереси в игрите, нямам наблюдения и не съм изучавал подробно тази ниша, имам само няколко малки опита в това отношение. Сега съм се съсредоточил в една не по-малко конкурентна ниша според мен: новинарската. Сайта ми е с PR-0, но това не ми пречи да си минавам "големите".
 
От: PR update тез дни

По класиране на вътрешни страници може, за ключова новини, надали. :)

Виж, това не съм се сещал, просто не е оставало време, сайта е нов, едва на няколко месеца, в момента се опитвам да класирам сайта по друго търсене, и има успех. Ще взема да се амбицирам и да извадя сайта в топ-10 по търсене на "новини" и след това да го продам за минимум 100 к :)
 

Горе