Pr4 - > Pr0 Защо?

PR2 имаш.
вчера случайно влизам и гледам че ти е паднал, а в други сайтове несъм виждал раздвижване последно време, може някой да е прочел поста ти в блога на ssh-on, затова такива неща не е хубаво да се споделят наляво надясно ...
 
Да и аз тва му се чудя на ssh_on, и мислех да пиша в блога му, ама хайде тука ще пиша.
НЕ върви да плачеш срещу спамери в единия си пост, а в другия да коментираш че продаваш линкове. И двете са си Black Hat seo.
 
Да Pr2 съм. Твърде е вероятно да е заради поста ми в блога на Ssh.


Освен това Alexa rank-a ми е променен адски много - бях 210 000 сега съм 692 183
За сега първа страница в Google за "недвижими имоти" остава :)

Какво да правя сега?
 
Последно редактирано:
Какво да правя сега?

Първо спри да се впечатляваш от този PageRank.
Туулките за измерването му имат свойството и от време на време да спират, да показваш кеширани резултати и т.н.

Ако смяташ, че Алекса е някакъв авторитетен справочник, губиш нерви и време.
Сложи си един Туулбар на алекса със твоето ID за Интернет Експлорър и си разцъквай сайта по цял ден и дай тоолбара (с твоето ID пак) на 2-ма трима приятеля те също да разъкват и другия месец трафик показателя ще ти покаже нещо много много различно.

Следи за посещенията в сайта.
Наблюдавай за спадове и покачвания.
Наблюдавай раздвижване в полезността на ключовите думи, чрез който са попаднали в сайта ти.
Към тези неща се насочвай.

Ако имаш резки спадове, приетснявай се. Ако някоя по ключова дума вече нямаш толкова посещения, а имаш от други по-малки посещения - пак се притеснявай - с ключовата дума се е случило нещо или нещо в кеша и ранкването в резултатите.

Не онивай, търси други думи, които имаш шанс да издигнеш в търсачките.

П.С.
Аз все още питам... нали щяха да го спират този PageRank?!
 
алексата на всички се е сринала, сменили са си алгоритъма ...
Но според мен има нещо общо с коментара ти в блога му, защото ПР ъпдейт несъм забелязъл да има ....
 
Няма да им пишя :)
А дали да махам линковете?
недей, щот си още в индекса недей маха, но недей разказва наляво надясно какво си продал, още повече да даваш линкове по форуми и подобни неща
 
Да и аз тва му се чудя на ssh_on, и мислех да пиша в блога му, ама хайде тука ще пиша.
НЕ върви да плачеш срещу спамери в единия си пост, а в другия да коментираш че продаваш линкове. И двете са си Black Hat seo.
Държа да подчертая, че не продавам линкове на блога си.
А между него и сайтовете, на които продавам линкове, няма връзка :)

Едва ли Google чете блога ми :mrgreen: В DigitalPoint има много подобни оплаквания.
Даже някои си помислиха, че PR ъпдейт е започнал. Те също не коментират в моя блог.

Тенденцията PR да пада не е от вчера. На последния PR ъпдейт повечето загубиха PR. Те също не коментират в моя блог.
PR е на път да изчезне като величина. Политика на Google, какво да правиш...

Досега не съм видял сайт с PR4, който да не продава линкове. Няма какво да се лъжем.

penev75, пиши на лично, ако искаш по някакъв начин да редактирам коментара ти или да го изтрия.
 
Последно редактирано:
SSH_ON е как не си видял :) ние НЕ продаваме бате :)

иначе по темата penev75 Имаше беклинк ъдеит около 1 април случаино да си наблюдавал ромени в броя линкове които ти показва с команда линк:?

освен това нали се ранкваш по същия начин и имаш същият рафик не е паднал?
 
Последно редактирано от модератор:
да пробваш да му билднеш още линкове незнам какво да правиш? Ние по приннцип се целим в трафик които да конвертираме в продажби и пр не е бил от голяма важност за нас...

може да погленеш дали е паднал пр на някои от основните ти линк патньори тогава има по малко линкджус за теб

а и за вероятноста от пеналти чух ня какъвслух че г а наел двама спам асесори за бг дали е истина или слух незнам
 

Горе