Prestashop Проблем със статистиките

inlov4yy

Member
Здравейте,
имам проблем със статистиките вградената статистика ми покозва примерно 250 уникални Г аналитика съм го свързал, но нищо не показва а една др статистика на zopim ми показва по 20 посещения и се чуда на коя да вярвам и как да си оправя Гоогле аналитика
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Гледай зопима и аналитикса, вградената не разпознава ботовете. Ъпдейтнал ли си аналитиска и престата до последните версии на модула и системата съответно?
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Гледай зопима и аналитикса, вградената не разпознава ботовете. Ъпдейтнал ли си аналитиска и престата до последните версии на модула и системата съответно?

Всичко е последна версия свързан е с модула г аналитик апи.. Код не мога да вградя в темплейта поне като го вградя и не се появява в сорс кода на страницата не знам др кво да направа за тоя аналитик
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Не ти трябва да вкарваш никъде ръчно кодове по темата. Въведи си кода на сайта в обикновенния аналитикс модул, не този с апи-то и ще ти отчита нормално. При мен нямам проблем от доста версии насам. Имаше нещо подобно може би преди година - не отчиташе.
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Търси приблема дпугаде, няма прочлем с модула, за енти път го казвам. Т.е. може да има, но породен от особенност при теб - дали хост, др. Модули и т.н
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Аз разбрах къде е проблема и се оправих просто има 2 модула за аналитика и 2та трябва да се настроят, защото не могат да работят един без друг
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Разкарай аналитика и гледай само статистиката в хоста
 
От: Prestashop Проблем със статистиките

Модула за Аналитикса работи и без този за АПИто му, аз съм така...

На някои места препоръчват да се махне вградената статистика и да се разчита само на аналитикса. Нещо, което има доза "интерестност", защото ще се намали товаренето, ще зарежда по-бързо, а пък и статистиките не са много свят там.
 

Горе