Prestashop краен срок на продукт

rtfm

Member
Здравейте Колеги,
от няколко дни се лутам и не мога да намеря възможност за поставяне на крайна дата на продукт в преста шоп. Нужно ми е да мога да задам до кога този продукт ще е на сайта и ще е достъпен за пазаруване.

Поздрави.
 
От: Prestashop краен срок на продукт

Що ли си мисля, че това се случва от администрация/каталог/продукти/количества/AVAILABILITY SETTINGS/Available Date - /Възможна дата/ - променяш я на която искаш и би трябвало да е това.
 
От: Prestashop краен срок на продукт

За жалост не става, това е за от коя дата да е валиден продукта (отложен старт), а на мен ми трябва да спира продукта. Ако може да се обърне фукнцията би било добре.
 
От: Prestashop краен срок на продукт

Аз съм нямал подобен казус, но ще те съветвам да пишеш в форума или да разгледаш самият форум (вече може да е говорено)

*Официалният форум на Престашоп :)
 
От: Prestashop краен срок на продукт

Четох и там и нищо такова няма а се съмнявам да съм първия човек на който му трябва. Там има само каунтдаун часовници и да изтече времето на разпродажба, но не мога да намеря нищо което да ми върши работа пробвах и на испански понеже видях, че повечето хора там са писали на испански.
 
От: Prestashop краен срок на продукт

Май не ми прочети добре коментара...пиши в форума им :) всички от преста го посещават, те могат да ти дадът точният отговор

Понякога трябва първи да направим крачката... :)
 

Горе