Prestashop разбирач

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Търси се Prestashop разбирач.
НО не ми трябва "настройчик" или някой който може да инсталира модули. Това и децата го могат вече.
Пишете на ЛС ако имате нужните знания.
 
От: Prestashop разбирач

Само настройчици ли има тука бе?!?!
 
От: Prestashop разбирач

И деца има
Пу да ти са и не види!
Таман рекох, че има светлина в тунела...


ППППП Бах го как ги правите тея сайтове след като не можете да напишете 1 ред код?!?!??!!??!
 
От: Prestashop разбирач

Не ги правят,кликат с мишката и после инсталират 1 тон плъгини, след което започват да реват че им е бавно и започват да скитат по хостингите като бити мастии
 
От: Prestashop разбирач

Не ги правят,кликат с мишката и после инсталират 1 тон плъгини, след което започват да реват че им е бавно и започват да скитат по хостингите като бити мастии
Стойкаджии само.
 
От: Prestashop разбирач

На опенкарт ли да минавам или и за там само настройчици има?
 
От: Prestashop разбирач

Е ти нали си програмист? :D
Трябва ли сега да седна да си губя времето да разучавам системата?
Не е ли по-добре да намеря някой, който е направил това вече и да си спестим времето?
 
От: Prestashop разбирач

Ще помоля да ми пишат само сериозни хора, а не от любопитство!
 
От: Prestashop разбирач

Пич, по глупав човек от теб няма. Хората се опитват да видят какъв ти е проблема и да ти помогнат, а ти дори елементарно уважение не показваш. Не работете с този клоун!
 
От: Prestashop разбирач

Колега, прати ми на лично инфо какъв е проблема с престашопа. Имам малко опит (2 години) с тая боза, та може и да мога да ти помогна. Без да се обиждат престашоп гурутата - просто не я уважавам тази система :)
 
От: Prestashop разбирач

Пич, по глупав човек от теб няма. Хората се опитват да видят какъв ти е проблема и да ти помогнат, а ти дори елементарно уважение не показваш. Не работете с този клоун!
Аз ясно съм написал какво търся, ако търсех съвет и помощ нямаше да е в този раздел темата. Нямам време да обяснява на разни хора които само им е любопитно.
 

Горе