Privacy Policy или декларацията за поверителност

Synthetic

Active Member
Oт Google Adsense

" НОВО

При подготовката си за рекламиране въз основа на интереси, моля, не пропускайте да актуализирате декларацията за поверителност на сайта си до 8 април 2009 г. Информацията за посещенията от сайтовете на издателите ще се използва за създаване на категории от потребителски интереси за осигуряване на по-подходящи реклами и подобряване на възможностите за приходи на издателите с течение на времето. "

Имам 2 въпроса :

1. Какво ще стане ако не се актуализира тази информация и
2. (най-важен) Как въобще , на базата на какви критерии да си направя във всеки сайт/блог , на който имам адс. - PRIVACY POLICY

Тенкс предварително :)
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

Aз не мисля да слагам :D
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

Мда, чудно аз на блогър трябва ли да пиша нов пост само заради декларацията, която никога преди не е съществувала и не са казвали нищо за нея...
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

Код:
http://myprivacypolicy.blogspot.com/

Ето още една... на някой от форума е, дано не се сърди...
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

А това трябва ли да го превеждаме ако сайта е само на БГ?
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

Според мен е логично :)
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

Почват да ме нервят всички тия неща ;) Хубаво, че само един сайт имам с адс. на БГ , другите са ми на английски ;] ще ползвам готов модел. Бтв някой има ли пример за privacy policy на бг ? :)
 
От: Privacy Policy или декларацията за поверителност

А дали става всеки блог да има линк към една обща privacy policy която се намира на съвсем друг сайт или трябва да е в всеки блог отделен пост което е доста неудобно защото се като последена публикация ще се явява на началните страници
 
Последно редактирано:

Горе