Proof of address за наемане на виртуален офис в UK

GucciNeverDie

New Member
Здравейте,

Не знам дали тук е подходящия раздел, ако не е преместете темата.

Някой случайно да се е сблъсквал с този проблем:

Казуса е следния : наех си виртуален офис/ бизнес адрес в UK. Обаче, за да ми изпращат всички документи, които ще получавам на този адрес ми искат ID. До тук добре, обаче искат и Proof of adress.

Изкарах си от общината удостоверение за постоянен адрес, после му сложиха печат Апостил в Областната администрация, колко важи за UK.

Проблема е че го признават частично и искат допълнителна информация за човека, който го е сертифицирал, като имейл адрес, телефон и три имена.
Звънях в Областната администрация, обаче от там се правят на луди и казват, че нямат такава процедура да дават тези данни и Апостила бил достатъчен.

Някой някакви идеи, какво да направя?
 
Проблема е че фирмата е регистрирана на този адрес при тях, а за да сменя адреса на фирмата с друг трябва да получа документи, които пак ще отидат при тях, а без това " сертифициране" на Proof of adress-a няма да ми ги пратят. И аз съм в небрано лозе.
 
Тогава си "измисли" въпросните данни или дай такива на някой твой познат.
Еби ги законите, ако ги следваш 1:1 никога няма да достигнеш желания резултат. :D
 
И аз това си мислех да направя.
Въпроса е да не ме сгепцат за нещо, ако искат да се свържат с човека и тн. а данните са фалшиви могат да ми направят проблем.
 

Горе