PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Jordan Enev

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,

преди да ви предложа въпросната услуга, ще ви запоная накратко с човека, с който ще работите и кореспондирате, понеже за мен комуникацията е една от най-важните черти в една бизнес атмосфера и предпочитам да я осъществите с човек, за който знаете малко повече...

От 3 години "се занимавам" с front-end програмиране, като от 1 година имам увереността да се нарека front-end developer. Имам солиден опит с Joomla и съм изградил над 30 проекта. Също така имам опит с Wordpress, Magento. Преди тези 3 години се занимавах активно със SEO, като в момента ръководя няколко проекта. Новото предизвикателство, което съм си поставил като цел е back-end програмиране. Повече от 6 месеца работя по малки PHP (+My SQL) проекти. Работил съм със следните 2 frameworks - Kohana, Smarty. От известно време страст ми е и C#...

Какво представлява услугата накратко?
Вие ми предоставяте дизайн в .PSD формат. Предварително изговаряме подробности, срокове, след което кодирам въпросната страница.

Какво включва услугата?
  • HTML5 валидиран код;
  • CSS валидиран код;
  • Javascript/ JQuery;
  • Съвместимост на кодираната страница с актуалните версии на Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer 7, 8, 9;
  • Sprite;
  • Добре структуриран код;
  • Фиксване на неща, които не ви допадат, след като съм ви предал кодираната страница;

Срок?
2 дена, след началото на проекта.

Цена?
Ориентировъчната цена на проект е 40лв, като зависи от сложността на дизайна.

Заплащане?
  • Paypal;
  • Банков превод;
*Потребители с Rep Power > 20, плащат след като им предам проекта. Останалите заплащат предварително или на 2 пъти, както им е по-удобно.

Това, което ви гарантирам, ако работите с мен е:
  • Отговорност;
  • Комуникация;
  • Гъвкавост;

Защо предлагам тази услуга?
  • Нови контакти;
  • Удоволствие от това да правя нещо, в което съм уверен;
  • Страничен доход;

Другите за мен

Реализирани проекти до момента (от форума)
  • 2

Портфолио

Контакти


За потребители с Rep Power > 50 - 10% отстъпка от крайната цена!
Първите 3-ма възползвали се получават 50% отстъпка, независимо Rep Power (остана 1 позиция)!
 
Последно редактирано:
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Здравейте,

благодаря Ви за въпроса.

Една от причините, поради която предлагам тази услуга и не съм посочил по-горе е свързана с портфолио.

За момента съм на етап концепция и уеб визия. Затова не случайно първите 3-ма ще получат по 50% отстъпка и ще бъдат моята визия тук за останалите.

Причината да нямам лично портофилио е че проектите, по които съм работил са част от фирмените ми задължения, но въпреки това получих разрешение да споделя част от тях.

Последният проект, в който имах активна роля е следният:
- http://www.zastrahovamse.com/

Поздрави,
Йордан Енев
 
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Здравейте,

вече 1 потребител се възползва. Поради пожелана от негова страна конфиденциалност няма как да добавя проекта.

В момента съм свободен за нови проекти.

Поздрави,
Йордан Енев
 
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Здравейте,

втори потребител се възползва.

Прикачам изображения на страниците, които кодирах:

Home
index.jpg

Inside
inside.jpg

Поздрави,

Йордан Енев
 
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Да, но разбира се, ще ми е необходимо малко повече време :)
 
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Здравей
image map можеш ли правиш - като този сайт.
Само JavaScript.
За направата му е използвана DOJO библеотека за ефектите.
Става въпрос само за началната страница да се направи по този начин.
И ако може да кажеш и цена.
Мерси предварително :)
 
Последно редактирано:
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Здравейте,

запознат съм с image mapping.

Конкретната библиотека не съм я ползвал.

Ще е по-удобно да се свържете с мен по-скайп за да Ви дам съвети и препоръки и да обсъдим проекта.
 
Последно редактирано:
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Супер! Мисля, че скоро ще имам нужда от теб!
 
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

Здравейте,

в момента съм свободен и напомням, че останаха едни 50% отстъпка за следващия потребител.

Поздрави,

Йордан Енев
 
От: PSD to HTML5 (Рязане на дизайн)

От мен един голям + за работата на Йордан Енев. Човекът е прецизен и работи добре. Малкото пропуски, които имаше ги оправи след като ги дискутирахме.
Направи валидиран и респонзив дизайн на един проект, но за съжаление му изникнаха по-важни задачки и не успя да довършим другите страници.
Препоръчвам Йордан Енев с две ръце. Благодарности.
 

Горе