Quality backlinks проучване

harkon

New Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Имам идея да продавам quality backlinks от мои статии в Ezine. Интересува ме вашето мнение за това, както и на каква цена бихте закупили такъв линк при интерес. Линковете ще бъдат постоянни.



Мнения в DP:
1. Sallelm03: Ezine is a good resources of quality articles so if you have articles in ezine many bloggers would use or link your article including your site links on their blog.
2. Hersheys: Submitting article to ezine is not so easy. They will approve after carefully examining it. It is worth to submit.
 
Последно редактирано:
От: Quality backlinks проучване

попринцип това е мн добър метод за получаване на голям трафик стига да пускаш так статии :). Скапичко трябва да е,защото сигурно има 100 000 уник. посещения на ден.Зависи и какви статии ще пишеш.
 
От: Quality backlinks проучване

Ставаше въпрос за пренаписване на статии на почти всякаква тематика. Двама мои клиенти от този форум вече публикуваха няколко статии в Ezine със съответните линкове към сайтовете им.
Няма да е скъпо. Просто трябва да си заслужава труда в моите очи.
 
От: Quality backlinks проучване

Еми незнам може да ти пиша ако ми трябва :).
 
От: Quality backlinks проучване

Еми незнам може да ти пиша ако ми трябва :).
Засега само събирам мнения на просветлени и далновидни предприемачи. :wink:

Също може да бъде създаден и впоследствие продаден тематичен профил с няколко статии и множество линкове.
 
От: Quality backlinks проучване

Явно никой не държи на линкове от ezinearticles.com :)
 
От: Quality backlinks проучване

@harkon аз държа, но не знам дали тематика ми го позволява, защото реджектнаха няколко статии за party pills :/
 
От: Quality backlinks проучване

@harkon аз държа, но не знам дали тематика ми го позволява, защото реджектнаха няколко статии за party pills :/
Ами аз качиш една статия за herbal appetite suppressants онзи ден, но трябва да чакам една седмица за одобрение. Ще видим какво ще стане. :)
 
От: Quality backlinks проучване

За такива хапчета не мисля, че ще имат проблем, често съм качвал за weight loss pills и никога не са имали проблем :)
 
От: Quality backlinks проучване

Забравих да спомена, че статията за herbal appetite suppressants бе одобрена преди няколко дни. party pills обаче най-вероятно ще бъдат класифицирани като drugs и поради тази причина статия с подобна тематика няма да бъде одобрена в Ezine.

Можете да затворите темата. Тя бе преобразувана в оферта за продажба на линкове: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=9305
 

Горе