Rеклами, които плащат на импресии

tihomir_wwf

Member
Здравейте,

интересува ме, дали има реклами (подобно на google adsense), които обаче плащат на импресии (примерно на 1000). За сега ползвам google adsense, имам горе-долу посещения, но кликания много слабо.
Целевата група са ми предимно от щатите (как звучи само :)), иначе за сайта aspnetsource.com става въпрос

Мерси Предварително за всички отговори:-|
 
От: Rеклами, които плащат на импресии

Всеки дава пари за нещо доказано, е случая за кликове + политиката на гоогле за борва с фрауд кликовете = някаква сигурност че не те цакат.

Относно питането ти - мисля, че в адбрайт имаше такава възможност, но си е преценка на купувача далиу да я избере. нали се сещаш колко хора я избират ....
 
То и през адсенс има на импресии ама не го решаваш ти някои рекламодадел в адурдс може да си направи реклмама на импресии ама това е стига много да му хареса сайта ти
 
нищо не правиш просто реркламодателя си решава и си създава реклама на импресии кото насочена към твоят сайт (1 кампания един сайт ако искаш да рекламираш само на един сайт може само на импресии) минимална цена 25 ц за хиляда но на голям сайт трудно ще се доредиш с най ниската цена (това май повечето не го знаят)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Rеклами, които плащат на импресии

Мерси за отговорите, явно това с импресиите трябва да го забравя :) Поне adbrite.com ми се стори интересно и май ще го пробвам:rolleyes:
 
От: От: Rеклами, които плащат на импресии

Мерси за отговорите, явно това с импресиите трябва да го забравя :) Поне adbrite.com ми се стори интересно и май ще го пробвам:rolleyes:

Само незнам дали е разрешено да се съчитаят Адбрайт и Гугъл
 
От: Rеклами, които плащат на импресии

Пусни ми на ЛС една ценичка на импресии, която предлагаш и някаква статистика за сайта и може да измислим нещо :)
 

Горе