/r/buttcoin някой? Има ли реална приложимост криптото вмомента?

ReminD

Well-Known Member
https://www.reddit.com/r/Buttcoin тезни дни поразгледах някои от нещата, да не разваляме темата в биткойна, там Иван май се подвизава.

Могат да се намерят много добри мнения, както и не толкова верни неща, но може да заформим една дискусия, Аз съм на мнение че сме много рано в нещата, таксите вмомента не са използваеми за масова употреба, не знам в ЕЛ САЛВАДОР какво ще направят като приеха биткойна като разплащателно средство, ще е интересен експеримент, тъкмо да се види дали хората ще си купуват ежедневни неща, или просто няма да го пипат, както е прието да е hold of value.


Тези видеа що годе се припокриват с /r/buttcoin нещата, на който не му се рови, може да хвърли по едно око.
 
не трябва ли такива теми да се пускат в коша?
Целият форум е едно кошче, ай стига мрънкали у всяка тема бе! Моето мнение по криптото го знаете, няма да го пиша и тук, ама бактън от тийнеджърски алъш-вериш! Как да си набера лайка у фейса, и как да си продам страницата.
Виждал съм да си продават старите маратонки, то вече няма какво да ме учуди!
Имахме една патка отрядна председателка. Разваляше ни почти всеки рахат, измисляше ни някакви партийни мероприятия, вместо да се забавляваме с нещо по-интересно. Баси натегачите!
 
Последно редактирано:

Горе