Rating във Фейсбук

Shamsina

Member
Здравейте,
пуснах опцията за рейтинг на магазина ми във фейсбук. Направи ми впечатление, че от 10 човека, които са оценили, 2ма са дали най-лошата оценка.
Странно, защото магазинът е току-що отворил и реално още не работи с клиенти. Което ме навежда на мисълта, че или някой случайно е кликнал на най-ниската оценка или е някой хейтър. Има ли начин да се провери кой е рейтнал страницата? Благодаря предварително за отговорите.
 
От: Rating във Фейсбук

В тоя сайт на какво ли не се нагледах. Манипулиране на анкети, препродаване на ФБ страници, изопачаване на тия неща както не ми стига и фантазията.
3 блокера подред съм си инсталирал срещу "социални" помиии! Пуснах и тема.
 
От: Rating във Фейсбук

Темата е за друго. Което аз смятам за важно. И за това я пускам. Всичките фенове на продуктите ми са ме намерили сами, не съм пускала анкети и приемам рейтинга като обратна връзка - както и в този форум, между другото.
 
От: Rating във Фейсбук

е има си и логично обяснение някой конкурент не ти харесва бизнеса и нарочно ти дава ниски оценки :)
 
От: Rating във Фейсбук

Ето, че получи обратна връзка от форума - системата за гласуване по социалните мрежи е изопачена.
 
Последно редактирано:
От: Rating във Фейсбук

Алабамчо, да, и аз предполагам, че може да е конкурент, точно за това се зачудих има ли как да се провери. Ти знаеш ли дали може?
 
От: Rating във Фейсбук

Ама ти живееш с илюзията, че клиентите ще ти дават обратна връзка? Може. Само ако не са доволни. В противен случай - 1 на 100 я остави, я не.
 
От: Rating във Фейсбук

Ама ти живееш с илюзията, че клиентите ще ти дават обратна връзка? Може. Само ако не са доволни. В противен случай - 1 на 100 я остави, я не.
Ти оставяш ли обратна връзка по страниците на клиентите, защото са ти дали кеш? Може. Само в случай, че някой те завлече с пари.
 
От: Rating във Фейсбук

Ти оставяш ли обратна връзка по страниците на клиентите, защото са ти дали кеш? Може. Само в случай, че някой те завлече с пари.

Предлагам да смениш дилъра, щото се излагаш. По-неадекватно мнение не можа ли да сътвориш? Какви страници на клиенти, кви 5 лева?!
 
От: Rating във Фейсбук

отде е тая опция да пробвам и аз нещо
 
От: Rating във Фейсбук

Предлагам да смениш дилъра, щото се излагаш. По-неадекватно мнение не можа ли да сътвориш? Какви страници на клиенти, кви 5 лева?!
Бъзикам се бре. Тая помия тефтер Сурата е засрала половината нет. Излизат ми какви ли не попъпи върху страницата на някоя новина, оцвъкали са самите страници с "like", бавят яко, щото "приставките" им се зареждат последни. И за награда ми следят и тракват къде съм ходил и браузвал. С вирус по може да се пребориш, с FB е невъзможно. В тоя форум останах потресен как се купуват и продават лайкове, страници, анкети и какво ли още не. Поне да не ми натрисат тия малоумия, че с мишката им прескачам експлодиращите widget-и, баш като кучешки л-на по тротоара. Заради хобито на шепа "хора"!
http://www.youtube.com/watch?v=zZ65GSf6jZo
"Майната му на FaceBook"
 

Горе