Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

crynet

New Member
Здравейте фрийлансъри!
Та директно на въпроса, Realtime.bg е наистина Бизнес Директория от ново поколение /бизнес листинги маркирани директно върху Google maps/.
Идеята да пиша този пост е, че ми трябва помощ и то много за развитието на този сайт.Всеки който има желание да участва в този проект може да пише тук, на ЛС /макар да не ги гледам много/ или директно на е-майла [email protected] / за предпочитане/.Има много варианти по които бихме могли да работим заедно и да печелим.Идеята на сайта на кратко е че дадена фирма/клуб/ресторант и т.н си плаща да си качи обявата , а вие получавате директно 50% от тази сума като афилейт партньори.
 
Последно редактирано:
Здравейте фрийлансъри!
Та директно на въпроса, Realtime.bg е наистина Бизнес Директория от ново поколение /бизнес листинги маркирани директно върху Google maps/.
Идеята да пиша този пост е, че ми трябва помощ и то много за развитието на този сайт.Всеки който има желание да очаства в този проект може да пише тук, на ЛС /макар да не ги гледам много/ или директно на е-майла [email protected] / за предпочитане/.Има много вариянти по които бихме могли да работим заедно и да печелим.Идеята на сайта на кратко е че дадена фирма/клуб/ресторант и т.н си плаща да си качи обявата , а вие получавате директно 50% от тазиу сума като афилейт партньори.

Очаства?
ВариЯнти?

Аз загубих интерес...
 
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Има много варианти да печелим..? От написаното не може нито един вариант да се намери.
 
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Господ също е сбъркал няколко хромозома. Не е лошо като идея.
 
От: Re: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Рисковете на НЕкопираното съдържание

Глупости, това си е липса на грамотност и/или елементарно уважение към аудиторията. Гледам, че спазваш и същия принцип и в сайта си - поне да го беше превел преди да разлайваш кучетата.
 
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Точно за това търся партньори, които биха ми помогнали с развитието на сайта, което включва дизайн, преводи, изчистване от грешки.Явно единственото качество на българина е да критикува!
 
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Първо, явно има полза от критиката, защото поне редактира първи си пост. Второ, ако очакваш безрезервна подкрепа и съгласие по всички тези, намери тийн форум - там върви всичко. И добре бе, приятел, за 10 месеца престой тук, как не са научи, как се пишат такива оферти?
 
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Този темплейт съм го разглеждал преди време , не е лош. Но само с гола тема си за никъде. Мой непрофесионален съвет: премисли си идеята. Направи нещо подобно за твоето населено място например като за начало. Но си го напълни ти със съдържание. Не очаквай друг да го направи.
 
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

ЕDIT: Цензура...
 
Последно редактирано:
От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

Cleopatra: The Search for the Last Queen of Egypt
Клеопатра никога не е била Queen. На каквото и да е, където и да е и т.н.
Избери град
Избирам "Избери град" - не избира нищо. Дори село. Дори паланка.
Ако не сте 100% удолетворени от резултатите от вашата обява, request a full refund within 30 days after your listing expires.
Това какво ще рече? Ако не съм - да пия една студена вода. Ми звучи.
 
От: От: Realtime.bg Бизнес Директория от ново поколение

ЕDIT: Цензура...
Запоследно променено от Noke : Днес в 17:23 Причина: Малко по-грубо от планираното се получи, затуй трия.


Ама верно си беше ....
 

Горе