realweb-bg.com - как ви се струва?

ddimitrov

Member
Такам, случайно попаднах на този форум и гледам има неща които ме интересуват. Наскоро захванахме това чудо с още двама ентусиасти: realweb-bg<dot>com
Как ви се струва и какво мислите? Намираме си засега по някое и друго малко проектче, имаме и 2 проекта замислени от нас които сега правим, но за тях като се появят на бял свят. :lol:
 
ddimitrov каза:
Казвайте какво му куца според вас да го оправяме 8)
Като за начало, ако смените целия дизайн ще е добре. Нека да е с по-светли и живи цветове.
 
Дам, добри услуги. Сайтът трябва да има малко повече инфо на всяка страница, някоя друга препратка. Препоръчвам също и някоя друга статистика да метнете за да се знае, че сайта е "жив". ;)

Малко флаш никога не е в повече. Такъв "bold" и тъмен цвят е доста корпоративен.. а като човек чуе "корпоративен" следващата мисъл, обикновенно, наподобява "взеха ми парите". Нека бъде нещо по-персонално, динамично, стилно. Черното е банално до някъде. Дори и за сайтовете.

И един съвет за дейността ти. Винаги рекламирай за фирмата "както е". Или си сложи "Отдел клиенти - инж. Димитър Димитров" или пиши в махни думата "екип" от за нас. Сложи физически адрес. В БГ никой не се кефи на идеи в стил "rent a coder".

Това ми е конструктивната критика. Надявам се да съм помогнал. :)
 
Хм, ще пооправя някой неща значи. Екип мисля да си я оставя, наистина сме екип не съм само аз. Само че другите двама не искаха нарочно да се споменават техни координати по сайта. Иначе сме един дизайнер, двама програмисти и един администратор който се занимава и си поддържа хостинг услугите. 8)
 

Горе