[REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Borisov

Active Member
Здравейте колеги,

Както вижда, доста хора са ме изпреварили с пускането на офертите за Черният Петък при HostGator, но аз все пак искам да предложа на вашето внимание моята.

Нека първо да направим малко разяснения спрямо отстъпките:


  • От 8:00 до 13:00 на 26.11.2010 - 50% ОТСТЪПКА ЗА ВСИЧКИ УСЛУГИ ЗА НОВИ КЛИЕНТИ!
  • От 13:00 до 17:00 на 26.11.2010 - 80% ОТСТЪПКА ЗА ВСИЧКИ УСЛУГИ ЗА НОВИ КЛИЕНТИ!
  • От 17:00 на 26.11.2010 до 8:00 на 27.11.2010 - 50% ОТСТЪПКА ЗА ВСИЧКИ УСЛУГИ ЗА НОВИ КЛИЕНТИ!

Ето каква е и моята оферта:

Пълен рибейт* (rebate) за всеки, който е закупил хостинг през линка в тази тема за часовете от 13:00 - 17:00 на 26.11.2010. Иначе казано, всъщност ще си вземете БЕЗПЛАТЕН ХОСТИНГ, ако го закупите с линка от тази тема, в интервала, когато се предлагат 80% отстъпка.

ТАЗИ ОФЕРТА Е ВАЛИДНА ЗА СЛЕДНИТЕ ВИДОВЕ ХОСТИНГ:

  • Hatchling Hosting:
Hatchling Hostig за 1г. без промоцията - $83.40
Hatchling Hostig за 1г. с 80% OFF - $16.68

Hatchling Hostig за 2г. без промоцията - $142.80
Hatchling Hostig за 2г. с 80% OFF - $28.56

Hatchling Hostig за 3г. без промоцията - $178.20
Hatchling Hostig за 3г. с 80% OFF - $35.64


  • Baby Hosting:
Baby Hostig за 1г. без промоцията - $83.40
Baby Hostig за 1г. с 80% OFF - $23.88

Baby Hostig за 2г. без промоцията - $214.80
Baby Hostig за 2г. с 80% OFF - $42.96


  • Business Hostig
Business Hostig за 1г. без промоцията - $83.40
Business Hostig за 1г. с 80% OFF - $35.88


Стъпки, които трябва да спазите при използване на офертата:
1.Изчистете всички кукита, на браузъра, който използвате в момента.

Важно!
- Ако не изпълните стъпка 1, най-вероятно няма да бъде отчетена продажба при мен, следователно няма да можете да се възползвате от тази оферта!

2. Кликнете на банера в този пост и ще бъдете прехвърлен към страницата на HG, където ще трябва да изберете един от плановете изброени по-горе за съответния период от време.

3. При регистрацията използвайте свой собствен домейн, защото ако регистрирате нов, той не е част от промоцията и няма да ви бъдат върнати пари за него.

4. Направете снимка на екрана, която показва успешно закупен хостинг, както и домейна, който сте използвали при регистрацията.

5. Изпратете ми снимката чрез имейл на:
Код:
admin [@] isocbox [.] com
За тема на имейла използвайте: HG Rebate - Predpriemach
В текста на имейла напишете:

  1. От кой план сте се възползвали.
  2. Периода на закупуване.
  3. Домейна, който сте използвали.
  4. Прикачете файла от стъпка 4.
След изтичането на периода на изчакване, ще бъде направена снимка на екрана или видео на акаунта ми, за да се покаже, кои поръчки са били действително одобрени. След като получа парите, те ще бъдат разпределени в съответствие с поръчките.


Парите ще се връщат само по PayPal!
Офертата е само за НОВИ КЛИЕНТИ на HostGator!

ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ ОТ ОФЕРТАТА КАТО НАТИСНЕШ ТУК:


Условия на офертата:
1. Възползвайки се от тази оферта, натискайки на банера по-долу, вие автоматично се съгласявате със тези условия.
1. Офертата важи само за изборените хостинг планове за посочения период към съответните планове!
2. Офертата е валидна от 13:00 до 17:00 на 26.11.2010!
3. Ако поради някаква причина, не активирате акаунта си коректно - откажете да дадете съответните документи, откажете да платите или използвате регистрация на нов домейн, то автоматично се дизквалифицирате и няма да ви бъдат върнати пари.
4. Валидни са регистрации само от банера в края на поста!
5. Ако използвате банера, но промоционалния код не сработи и няма намаление, не поръчвайте, защото няма да ви бъдат върнати пари!
6. Ако не изчистите кукитата (cookies) на браузъра си и поръчката не бъде отчетена при мен, няма да ви бъдат върнати пари!
7. Ако сте стар клиент на HostGator и поръчката бъде маркирана като Duplicate или Fraud, няма да ви бъдат върнати пари!


* рибейт (rebate) - Връщане на определена сума, която сте дали за продукт, след определено време и при определени условия!

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

т.е. за неразбралите - при избраните хостинги ще струва всичко на всичко 0 (нула, нищо) лева

гатора два пъти ми връщаха пари за пълно тригодишно плащане и ги отписах като хостинг. В случая само, защото офертата е от Борисов ще взема три годишен бейби хостинг след 13 часа. На мен няма да ми излезе безплатно (няма го в описаните условия), но в общи линии ми е все тая - 60 долара за хостинг три години си е буквално без пари.
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Абе Борисов, това за бейби хостинга последно само за 1 и 2 години ли важи (ти си написал 2 пъти бейбито за 1 година, първия път за 83$, втория за 214$) а аз не помня какви им бяха нормалните цени (сега на сайта им всичко е намалено). Аз искам да си взема за 3 годинки, ама нещо тая грешка в обявата ти малко ме обърква. :(
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Мерси за офертата.
Два сравнително тъпи въпроса:

1) Искат ли заснети лични данни, звънят ли по телефона и други тъпи верификации?
2) Реселърските пакети не са включени не защото случайно са пропуснати, нали така?
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Абе Борисов, това за бейби хостинга последно само за 1 и 2 години ли важи (ти си написал 2 пъти бейбито за 1 година, първия път за 83$, втория за 214$) а аз не помня какви им бяха нормалните цени (сега на сайта им всичко е намалено). Аз искам да си взема за 3 годинки, ама нещо тая грешка в обявата ти малко ме обърква. :(

Здравей,

За бейби хостинга офертата е за 1 или 2 години правилно. Съжелявам, мой пропуск е, че съм сбъркал и съм написал 2 пъти едно и също нещо. Единствено за хатчлинг хостинга офертата е валидна за 1,2 и 3 години.

Надявам се да съм успял да се изразя по-добре сега.

Мерси за офертата.
Два сравнително тъпи въпроса:

1) Искат ли заснети лични данни, звънят ли по телефона и други тъпи верификации?
2) Реселърските пакети не са включени не защото случайно са пропуснати, нали така?

Здрасти Noke,

1) Най-вероятно ще има някакъв вид на верификация, но за съжаление, не мога да кажа, дали ще е с Лична карта, позвъняване и т.н.
2) Офертата е валидна само за споделен хостинг, защото при другите нещата не стоят така просто. Има шанс да се включат и те в офертата, но това ще бъде само при определени условия, които ако се сбъднат, аз ще обявя тук в темата.

Най-вероятно ще имам офлайн следобед, затова пожелавам на всички приятно регистриране.

Ако има нещо, ще отговарям по-късно вечерта или, ако е спешно предполагам, че bullblogger ще поеме иницативата и ще отговори.

С уважение към всички,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Преди време когато си купувах хостинг ми искаха сканирани документи и сканирана дебитна карта или в случай, че не желая искаха да им се обадя. Предпочетох да обогатя Мтел като ползвам телефона си, вместо да пращам сканирани документи, защото не се знае кой и за какво може да ги ползва...
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

НАПАДАЙТЕ!

Rebate офертата вече е в сила!

Поздрави,
Борисов
 
От: От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

НАПАДАЙТЕ!

Много буквално са ти възприели призива и сега сайта на HostGator не се зарежда!

P.S. Зареди се, но бавно... Добре, че хостинга не се продава по моловете - щеше да има стъпкани!
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

ама те още не са си оправили офертите в shared.html-а, сигурно заради това сега крашва сайнъп-а, боже боже...
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

абе само при мен ли гатора се зарежда като куц охлюв - зарежда ми цени на 50 % и после не мога да продължа
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

при всички е така, 10 минути след обявяването на 80-те процента отстъпка още не са оправили новите цени...
Live edit - сменили са логото на 50% отстъпка, бахти балъците....
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Великият доставчик на хостинг HostGator има проблеми с хостинга - сайта му се зарежда бавно, а някои части изобщо не се зареждат :)

The connection has timed out
The server at signup.hostgator.com is taking too long to respond.
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

ще кажат, че 80 % акаунтите са свършили, ловя се на бас !
e are offerring 80% off from 5:00 AM until 9:00 AM Central Standard Time in the United States (GMT -6) and 50% off until Midnight for new client signups on all our plans
(05:14:45 AM) Dimitar Novoselski: i cant
(05:14:54 AM) Dimitar Novoselski: buy anything now on 80 % off
(05:16:18 AM) Kyle Sa: We are working on fixing that on oour site.
(05:16:38 AM) Dimitar Novoselski: ok thx
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Великият доставчик на хостинг HostGator има проблеми с хостинга - сайта му се зарежда бавно, а някои части изобщо не се зареждат :)

Наредили сме се като пенсионери на откриване на Lidl и не могат да ни насмогнат :lol:

twist7 - като нищо!
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Ако не друго, то поне си изчистихме бисквитките ...
 
От: [REBATE] Hostgator Black Friday 80% OFF

Аз си чистя всички бисквитки при затваряне на браузъра - настроен ми е на "Private Browsing" по подразбиране.
 

Горе