regia.bg защо не мога да отворя сайта ?

От: regia.bg защо не мога да отворя сайта ?

Ами явно си ъпдейтват нещо - я дизайн, я нова функционалност. И са си сложили парола, за да могат да гледат какво правят и да тестват :lol:

Ограничение по IP би било по удобно - от офиса има достъп, за другите една смислена страничка "В момента ъпдейтваме, благодаря за търпението ..."
 
От: regia.bg защо не мога да отворя сайта ?

не ги уважавам тия никак!
купих един блог с 10 поста тук от някого
и след
10 дена ония ми го спрели и ми написали писмо че бил хакнат блога и товарел много сървара им да им пикая на сървара аз сефте чувам за хакнат вордпре...
теглих им две майни пренасочих домейна
слмотаняци
бях сложил 12 символа парола ши хакнат уя ми янко - мани ги тия
 
От: regia.bg защо не мога да отворя сайта ?

Е те хакванията не минават през най-логичното място - логин страницата. Обикновенно се хаква през дупки в системата/апачето/пхпто. Може и с mysql инжекции и един куп други варианти де.
Пък да не говорим че стария собственик на домейна може да те е цакнал нещо.
 
От: regia.bg защо не мога да отворя сайта ?

не той грозен блог не се ползва аз му смених всичко с нови пароли и го заебах
не вярвам на стария собственик да му пука че и мръсно да прави
даже бих му го върнал и без това няма да го ползвам само за експеримент купих

просто това беше голяма простотия от тяхна страна ... от десет преса които ползвам да хакнат най неизползвания - бе както и да е ...
аз съм горд собственик на двугодишен крокодил и ни ми пука вече за други хостинги :) щях тригодишен да взема ама нали 2012 е края та викам за ко да плащам като няма да го ползвам 3-тата година
 
От: regia.bg защо не мога да отворя сайта ?

:lol:
Правилно си се ориентирал. Мене още ме е яд че не можах да взема далаверския крокодил.
 

Горе