Regia.bg

От: Regia.bg

Само шрифта им не е както трябва.. пон при мен де
 
От: Regia.bg

Нещо имат проблем с обновяването на DNS - Преди два дни се опитах да сменя днс сърварите. Но не става . Писах им на съпорта писаха , че са зададени DNS-ите , но все още сайта се отчита на стария хост ...
 
От: Regia.bg

ами не са еднакви. Но дори и да са - не мога да разбера въпроса, Янузов. Би ли пояснил какво точно искаш да кажеш с темата? ПП като гледам горните коментари май не съм единствената, която не разбира
 
От: Regia.bg

http://demo.whmcs.com/?language=English

Ползваме WHMCS временно. Някои наши клиенти вече се убедиха, че има проблем с обновяването на ДНС. В момента преговаряме за по-добра система за управление на домейни.
 
От: Regia.bg

Аз пък не мога да разбера защо всички решиха че трябва да правят хостинг компании, в момента в БГ от толкова много провайдъри ама един не струва (с изключение на няколко които се опитват), така май се отклоних,

Условия за ползване: 2.4 Потребителят няма право да ползва услугите на УНИКАРТ за приложения като torrent тракери, чат системи, прокси сървъри и др. или за изпращане на нежелани търговски и нетърговски съобщения.
УНИКАРТ не носи отговорност за всякакви пропуснати ползи и загуба на информация от страна на потребителите в следствие на използване на услугите на РЕГИЯ
????
-как няма да носите отговорност за нещо за което си плащам бре?
-за търговските съобщения си има закон и не виждам къде Ви е проблема там?
пак се отклоних!

Та по темата, дали са еднакви или не дизайните на мен лично не ми пречи въпросът е че услугата която въпросната а и доста други в БГ е под всякаква критика. Като потребител на подобни услуги ми омръзна да слушам оправдания от сорта на спрял тока, имало скъсан кабел, сървъра бил претоварен, незнам си какво не знам си защо.

Уважаеми г-да и дами от Regia.bg ако не може да предложите качествена услуга просто не се захващайте! Нищо лично и без лоши чувства :)
 
От: Regia.bg

ИСКАМ МНЕНИЕ ЗА ТАЗИ ФИРМА
ЗАЩОТО МЕ ПРИВЛИЧАТ С ПРИЯТНИТЕ СИ ЦЕНИ
НО НЕ ИСКАМ ДА ПОПАДНА НА ТОПХОСТ НОМЕР ДВЕ :)

А ТРЯБВА ДА ТРАНСФЕРИРАМ 10-20 ДОМЕЙНА
А И ВИРТУАЛНИТЕ ИМ СЪРВИРИ СА НА ПРИЯТНИ ЦЕНИ ? ТА НЯКОЙ ДА МИ СПОМЕНЕ ОПИТ С ТЯХ ...

аз май купих един домейн с хостинг при тях .. уордпрес беше и ми го спряха че бил хакнат и нещо си правел и го преместих при нс1 - та се учудих за сефте да видя хакнат уордпрес де? ама все пак аз не съм разбирач
 

Горе