Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

r24

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся желаещи за бета тестери на нов сайт за интернет реклама www.reklami24.com
Сайтът работи на същия принцип като AdBrite, AdEngage, Etology, но само за сайтове на български език.

Първите уебмастъри, които регистрират сайтовете си и поставят HTML кода, който показва рекламата на техния сайт, ще получат $5 бонус в тяхната сметка.

Този бонус може да използвате да купите реклама на други сайтове.

Като регистрирате поне 2 сайта, ще получите $10 и така достигате минималния праг за плащане.

Ако имате някакви въпроси, коментари или забележки по сайта, моля да ги споделите тук.

Благодаря ви предварително!
Mitaka


Промяна от 11.02.2009:
Поддомейни (субдомейни) могат да се регистрират, но нe подлежат на бонус от $5.
 
Последно редактирано:
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Кога се получава "бонуса" ?
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Кога се получава "бонуса" ?


Когато системата отчете че сте сложили HTML кода на рекламите(ad tags) на вашия сайт.
Това гарантира, че сайта е ваш или поне имате контрол над него да му променяте HTML-а.
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

купих си реклама в 2 саита но не искам да слагам проследяващият код.посещенията от самите саитове ли ще идват или като УРЛ ще ги засичам от Reklami24.com
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Ами аз имам няколко въпроса /забележки/:
- Защо като става въпрос за български сайтове, трябва да се работи в долари, а не в лева? Може би така е бил настроен скриптът ви?

- Защо в секцията за Контакти не е посочена фирма с адрес, телефон и имейл адрес за контакти? Изглежда несериозно.

- Защо ако става въпрос за български сайтове, български реклами, това приложение трябва да се хоства на сървър, който от моя дом е на 167 ms закъснение, очевидно някъде в САЩ? Това би "прецакало" много яко бързото зареждане на сайта...

... аз лично докато тези 3 показателя не се оправят, не бих пробвал :( Освен това и дизайнът нещо куца... и все пак имаше нужда от подобна система, но малко по-професионална...
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

купих си реклама в 2 саита но не искам да слагам проследяващият код.посещенията от самите саитове ли ще идват или като УРЛ ще ги засичам от Reklami24.com


Посещението ще покаже за URL referrer сайта на който е кликната рекламата.

Може да си кликнеш на рекламата да пробваш какво ще ти отчете твоят сайт.
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Ами аз имам няколко въпроса /забележки/:
- Защо като става въпрос за български сайтове, трябва да се работи в долари, а не в лева? Може би така е бил настроен скриптът ви?

Адсенсер какво не ти харесва на доларите. Уж си адсенсер а не харесваш долара?

Системата може да работи с различни валути включително и лева. В момента е активиран само PayPal модула и затова цените са в долари.
Други модули за плащане могат да бъдат активирани във всеки един момент: PayPal, ePassporte, MoneyBookers, AlertPay, E-Gold, Western Union, LibertyReserve, Webmoney, Orbital, DotPay, Authorize.NET, protx, 2Checkout, Offline Payments - пощенски запис, банков превод.

- Защо в секцията за Контакти не е посочена фирма с адрес, телефон и имейл адрес за контакти? Изглежда несериозно.

Изпуснали сме да добавим на сайта менюто "За Нас".
Иначе който е работил с PayPal знае, че когато стигнеш до плащане, на страницата на PayPal пише коя фирма получава плащането, и PayPal бизнес акаунтите задължително показват и телефон за потребители.

- Защо ако става въпрос за български сайтове, български реклами, това приложение трябва да се хоства на сървър, който от моя дом е на 167 ms закъснение, очевидно някъде в САЩ? Това би "прецакало" много яко бързото зареждане на сайта...

ResponseTime:
----------------------
683 ms static.getclicky.com/10.js
177 ms www.statcounter.com/counter/counter.js
172 ms www.google-analytics.com/urchin.js
----------------------
Мислиш ли че google-analytics, statcounter или getclicky "прецакват" много яко зареждането на който и да е сайт или блог. Забавянето е незначително и то само за тези които са с dial-up връзка към интернет.


... аз лично докато тези 3 показателя не се оправят, не бих пробвал :( Освен това и дизайнът нещо куца... и все пак имаше нужда от подобна система, но малко по-професионална...

Приятелю отиди на някой професионален сайт и си купи реклама на професионални цени :)
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Въпреки че отчитате, че не сте сложили "по-истински" контакти като адрес и телефон, все още няма ;) Просто изглежда по-сериозно (ако има) .

Аз лично бих заложил на "летящ старт" - все пак повечето фирми имат банкови сметки, по които им тече счетоводство. Не виждам защо да не могат да си платят директно от банковата сметка, с банков превод, това трябва да е опция n1...

И въпреки всичко... не знам защо не е избран български сървър ;) В смисъл такъв, просто би било професионално като погледнеш за дадена платформа, че поне един vps си е купила, и то от подходящото място - България, а не някакъв хостинг в чужбина.. не че е супер-огромен проблем, но вие си знаете ;)
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Посещението ще покаже за URL referrer сайта на който е кликната рекламата.

Може да си кликнеш на рекламата да пробваш какво ще ти отчете твоят сайт.

кликнах си и нещо не го прихванах от саита на който е рекламата , но може и да е някаква грешка при мен.
От двете реклами едната ми е отказала а още нямам върнати пари в PayPal.
 
От: От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

кликнах си и нещо не го прихванах от саита на който е рекламата , но може и да е някаква грешка при мен.
От двете реклами едната ми е отказала а още нямам върнати пари в paypal.

Ако закупите дадена реклама, и след това издателят не я одобри за показване в неговата рекламна зона, заплатената от вас сума ще бъде автоматично възстановена обратно във вашата сметка и може да бъде използвана за закупуване на други реклами.

Отразена ли е в баланса върнатата сума?
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

И въпреки всичко... не знам защо не е избран български сървър ;) В смисъл такъв, просто би било професионално като погледнеш за дадена платформа, че поне един vps си е купила, и то от подходящото място - България, а не някакъв хостинг в чужбина.. не че е супер-огромен проблем, но вие си знаете ;)


За начало Reklami24 се хоства на собствен нает сървър - Intel Core 2 Quad, 4 GB RAM
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

регнах няколко сайта www.bg-games.net и още няколко които чакат одобрение но не съм получил 5 долара за bg-games


Не си сложил html кода на рекламите на твоя сайт.

Взима се от тук:
Моята сметка > Управление на рекламни зони > html код на рекламната зона
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

добавих два сайта www.napravisi.hit.bg и www.skypenews.hit.bg сложих рекламите кодове вътре но все още нямам долари в сайта ... колко време е необходимо за проверка.

Имам и друг въпрос добавих сайта www.bg-games.net обаче не съм сложил кода и за момента няма да го слагам тъй като имам други реклами но може ли без да добавям кода сайта ми да стои все още за реклама там ако някой поръча реклама ще я одобря и тогава ще сложа кода..
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

добавих два сайта www.napravisi.hit.bg и www.skypenews.hit.bg сложих рекламите кодове вътре но все още нямам долари в сайта ... колко време е необходимо за проверка.

Бонуса е в сметката ти 2 x $5

Имам и друг въпрос добавих сайта www.bg-games.net обаче не съм сложил кода и за момента няма да го слагам тъй като имам други реклами но може ли без да добавям кода сайта ми да стои все още за реклама там ако някой поръча реклама ще я одобря и тогава ще сложа кода..

По-добре е да сложиш кода защото той отчита уникалните посетители и импресиите на сайта ти, и те са видими от тук:
http://www.reklami24.com/website-page.php?pageId=1031

Рекламодателите гледат тези цифри преди да купят реклама защото така те знаят, че рекламната зона е активна и ако закупят реклама тя ще започне да се показва веднага след одобрението.

Когато генерираш кода за рекламата, ако изключиш опцията да не се показва "Рекламирайте тук", рекламният код не показва нищо когато не са закупени реклами на сайта ти. В такъв случай рекламният код работи само като брояч и събира статистика за рекламната зона. Така че това няма да пречи на сегашните ти реклами.
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

аа мога ли да когато го сложа кода без рекламирай тук само като брояч да се явява, да го сложа на друга позиция а не тази която съм казал .. а после ако някой поръча реклама ще го сложа на централната позиция защото сега ако го сложа там трябва да е на ротация ...
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

аа мога ли да когато го сложа кода без рекламирай тук само като брояч да се явява, да го сложа на друга позиция а не тази която съм казал .. а после ако някой поръча реклама ще го сложа на централната позиция защото сега ако го сложа там трябва да е на ротация ...

Сайта е твой, може да го сложиш където искаш. Може javascript кода да го сложиш най-долу преди </body></html>
Когато някой купи реклама, тогава ще си сложиш кода на позицията която си обявил в Информация за сайта.
 

Горе