Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Готово сложих го там със надписи рекламирай тука обаче не съм го сложил в indexa на сайта само при игрите при всички игри отдоло ето виж една игра http://bg-games.net/file.php?f=558 отдоло има града Подобни Игри под графата подобни игри е банера кода.. във под всяка игра всяка страница и във indexa е сложена рекламата... незнам дали така ще отчете там сайта ти че имам реклама в сайта си и съм сложил кода да може да го включи в сайтовете там и бонуса да получа..
 
Последно редактирано:
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

сложих кода в сайта и мисля че бота го прегледа и отчете защото сайта ми беше в нови сайтове добавен и може да се копува реклама но за този сайт бонус все още нямам ...
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Вчера намерих този сайт и реших да се възползвам от услугите му. Сега колкото повече го разглеждам и се запознавам с условията, толкова повече ми харесва. Системата е много удобна и лесна за работа. Комисионната от 25%, която взимате не е никак висока, особено и ако се имат в предвид таксите за получаване на пари в paypal. Бонуса за регистрация на сайт смятам да го използвам за закупуване на реклама от някой друг сайт, понеже намерих доста изгодни оферти.
Поздрави и големи успехи!
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

1st Януари 2009 Няма плащане - не е достигнат минимума
15th Януари 2009 Няма плащане - не е достигнат минимума

батка ето това ми изписва в плащания как ще нямам минимум още преди 3-4 дена преди 15 имах 10$ в сметката ! а вчера имах вече даже 15 долара а ми пиши не е достигнат минимума ????
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

1st Януари 2009 Няма плащане - не е достигнат минимума
15th Януари 2009 Няма плащане - не е достигнат минимума

батка ето това ми изписва в плащания как ще нямам минимум още преди 3-4 дена преди 15 имах 10$ в сметката ! а вчера имах вече даже 15 долара а ми пиши не е достигнат минимума ????

днес нетрябваше ли да се нарправят плащанията ? минал съм минимума от доста време


На 15.01.2009 изпратихме всички плащания през PayPal за периода (01.01.2009 - 15.01.2009).
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Бонусите за регистрация на сайт не важат ли вече? (понеже регистрирах още един, но не получих бонус)
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Регистрирах един сайт сложих код и сега чакам да видя резултата :)
 
От: От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Аз си получих плащането! :)


и аз го получих но от преди сега също съм добавил един сайт блог но все още няма одобрение явно админа го няма тези дни да прегледа сайтовете
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

да питам могат ли да се слагат каталози от start.bg, понеже предлагат на редакторите банер с размер 250х300
аз имам желание да сложа две страници от там и когато регистрирах едната, мисля че не беше приета
не искам този допълнителен бонус за тях, а само да поставя кода за рекламата
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

да питам могат ли да се слагат каталози от start.bg, понеже предлагат на редакторите банер с размер 250х300
аз имам желание да сложа две страници от там и когато регистрирах едната, мисля че не беше приета
не искам този допълнителен бонус за тях, а само да поставя кода за рекламата


Може, но за под-домейни не се добавя бонус.
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Здрасти, вчера регистрирах два сайта: http://lov4e.net и http://clip4e.me и веднага сложих кода. Днес получих писма в имейила, че сайтовете са удобрени, но нито ги виждам в новите сайтове нито съм получил бонуса за тях. Ръчно ли ги правите тези неща или как и кога ще стане тая работа?
 
От: Reklami24.com - $5 бонус за бета тестери

Нещо май отсвирихте работата.
Сайтовете ми са добавени в каталога ви, получих и писмо за това, обаче бонус няма.
Няма ли да напишете нещо по въпроса все пак?!?!?
 

Горе