Revolut пусна търговия с акции без комисионна в Европа

Borisov

Active Member
Revolut, финтех компанията с над 6 милиона потребителя, днес 01.08.2019, пусна търговия с акции без комисионна в цяла Европа. Най-важното за нас е, че това включва и потребителите от България! Първи ще могат я използват избрани потребители, които са на план Метал. Постепенно търговията с акции без комисионна ще бъде активирана за всички потребители на Revolut с метални карти. В следващите седмици услугата ще бъде пусната и за Standard и Premium потребителите.
Цялата статия <<

Интересно ми е мнението на по-запознатите от форума.

Успешен и доходен месец!
 
Привет имам Револют с план Стандарт - до сега главно ги ползвах за покупки от Амазон, но определено ще опитам и покупка на фин. инструменти през тях. Може би ще изчакам ЕС акции или индекси не раздаващи дивидент, за да си спестя бумащината с НАП, която не ми е ясно как е уредена в Револют.
 
Абонирам се за темата. За сега не ползвам Revolut, но имам приятели които имат и така - следя как се развива
 
Препоръчвам ! Има рефер Алма система в случай че искаш и физическа карта. Мога да дам линк.

Какво означава "рефер Алма "?
 
аз и без такава програма си взех карта - абсолютно безплатно и без проблеми...

п.п. има ли купили акции вече?
- как работят дяловете?
- къде е списъка с достъпните акции?
- голям ли е спреда купува-продава?
 
На мен пък ми е интересно как процедират с бизнес клиентите. Просто нямам търпение да пуснат оферти за фирми, за може по скоро да се махнем от банките които ни дерат с такси за всичко.
 
Докато чакаш Револют, сигурно ще су доволен от MyPos за фирмена сметка, виж им условита
 
Който не си е направил акаунт да го направи с моя линк. 20 лева получавам аз , че съм привлякъл нов клиент , а при първо плащане с картата регистриралия се получава и той подарък 20 лева. Един вид взаимоизгодно е ;) Просто си пишете тела в линка и после си инсталирате приложението за да си верифицирате личните данни и да си поръчате карта. Идва за около седмица в ултра яка кутийка :)
 
Може ли някой да даде повече информация за покупко - продажба на акции чрез приложението?
 
Препоръчвам ! Има рефер Алма система в случай че искаш и физическа карта. Мога да дам линк.
Вчера се регистрирах тук, и май не мога да пиша лични.? Ще може ли да ми дадете линк на л.с.?
 
Вчера се регистрирах тук, и май не мога да пиша лични.? Ще може ли да ми дадете линк на л.с.?
По принцип нямаш нужда и от линк. Просто търсиш Revolut в магазина за приложения. Ето мой линк, реферален.
Sign up with my link and get a free Revolut card for awesome exchange rates abroad. https://revolut.com/referral/stoilhxnk
 

Горе